آخرین اخبار به طور خلاصه در مورد Costa Blanca


آخرین اخبار به طور خلاصه در مورد Costa Blanca
شرح: بی استفاده: آخرین جعبه های تلفن بنیتاشل برداشته شد اعتبار عکس: بنای شهر بنیتاشل

لغو شد اکنون ، وقتی تلفن های همراه جای جعبه های تلفن را گرفتند ، Telefonica اخیراً سه مورد آخر را به Benitachell برد. بدون استفاده و غفلت ، آنها به درخواست تالار شهر برداشته شدند ، اگرچه تکنسین مسئول این عملیات چند سنت در جعبه تلفن Calle Pou که ظاهراً هنوز هم استفاده شده بود پیدا کرد.

بازیافت روغن شهر تورون گیخون تعداد امتیازات خود را برای بازیافت روغن پخت و پز دو برابر کرده است. 10 کانتینر جدید که به رنگ نارنجی رنگ شده و دارای یک پرچم کوچک برای شناسایی آسان هستند ، ظرفیت 240 لیتر دارند و توسط یک شرکت جدید امتیاز دهنده نگهداری و تخلیه می شوند.

ماسک بیشتر کالج پزشکان ALICANTE (COMA) به بخش بهداشت دنیا 1000 ماسک صورت FFP2 برای متخصصان بهداشت در Marina Alta ارائه داد. پول ماسک ها علاوه بر مطالبات در کنسرت ارکستر سمفونیک Diputacion ، که در سپتامبر گذشته برگزار شد ، از COMA نیز تأمین شد.

پارس رایگان تالار شهر SAN VICENTE به لطف کمک مالی اتحادیه اروپا در نقاط مختلف شهرداری Wi-Fi رایگان نصب می کند. نقاط داغ انتخاب شده شامل کتابخانه های عمومی ، مناطق مشترک در هنرستان ، مرکز ورزشی شهرداری ، Casa de است انجمن ها مرکز ، دفتر گردشگری و نمای بیرونی تالار شهر.

انجام ندهید من می گویم غول هیمانتوگلوسوم روبرتیانوم گل های ارکیده هر ساله در مارینا آلتا ظاهر می شوند ، جایی که گل های بنفش به ویژه در جاوه غنی تر از همیشه هستند. گیاه شناسان و علاقه مندان در مورد مکان خود سکوت می کنند تا از انتخاب آنها به دلیل انگیزه های آموزشی یا علمی جلوگیری کنند.

کاملاً طبیعی است ADSUBIA 10000 کیلوگرم را تبدیل می کند زباله های آلی خانگی از جانب 100 خانواده محلی در کمپوست. پروژه سپتامبر گذشته آغاز شد بعد از کمپوست کردن در مرکز شهر و محله Forma سطل هایی برای پردازش زباله به کود نصب شده بود که این مخازن است من میتوانم اکنون در شهرداری استفاده می شود پارک ها و باغها


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله ، اخبار کاستا بلانکا اختصاص دادید متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *