آخرین اخبار و جالب به طور خلاصه از Costa del Sol


مشکل مسیر
مشکل دنباله اعتبار: نکته Mijas

سندا لیتورال

امواج قوی باعث آسیب رساندن به Senda Litoral (مسیر ساحلی) در ریویرا شد و شورای Mijas را مجبور به بستن منطقه کرد در حالی که کارگران مشغول تعمیرات بودند تا ساکنان و بازدید کنندگان بتوانند از این تفرجگاه لذت ببرند ، که در نهایت از مانیلوا به Nerja می رود.

شرکا را بررسی کنید

شهردار آنجلس مونوز پس از بازدید توسط خاویر اوچوآ دو اچاگوین ، رئیس فدراسیون شطرنج اسپانیا به ماربلا ، تأیید کرد که شورای این فعالیت مردمی را مجدداً ارتقا می دهد و قصد دارد مسابقات را در سال 2022 برگزار کند ، به امید میزبانی مجدد مسابقات قهرمانی کشور.

شن و ماسه بیشتر

در حالی که شورای استپونا در حال پاکسازی سواحل خود است ، از اداره کل سواحل درخواست کرده است بودجه ای را برای وارد کردن شن و ماسه بیشتر به مناطق آسیب دیده از زمستان فراهم کند.

کاربرد قوانین

پلیس محلی در شهر مالاگا اوقات شلوغی را در روز عید پاک داشت ، زیرا مجبور شد حداقل 160 م 160سسه را که مقررات هشدار را نقض می کنند وارد کند ، که شامل بیدار ماندن تا دیر وقت ، نادیده گرفتن ظرفیت و فاصله اجتماعی یا پخش موسیقی بدون مجوز است.

گربه های خیابانی

آنتونیو روئیز ، مشاور محیط زیست TORREMOLINOS پس از موافقت رسمی شورا با استفاده از روش CER (ضبط ، خنثی سازی و رهاسازی) در مورد جمعیت گربه های ولگرد در شهرداری ، با گروهی از داوطلبان ملاقات کرد که باید با دقت انجام شود.

بیش از دهه 80

منطقه بهداشتی Costa del Sol به دنبال افراد بالای 80 سال است که برای واکسیناسیون Covid-19 دعوت نشده اند و از دوستان و ارتباطات می خواهد تا این افراد را ترغیب کند تا برای تعیین وقت قبلی با بخش تماس بگیرند.

جان اسمیت

جان در سال 1978 با اوفلیا در جبل الطارق ازدواج کرد و بیشتر عمر خود را صرف چاپ امنیتی و تجارت موذیانه کرد و از تمام قاره ها به جز قطب جنوب بازدید کرد.

پس از بازنشستگی چند سال پیش ، این زوج به خانه خود در Estepona نقل مکان کردند ، و جان به عنوان یک نویسنده اخبار دائمی در گروه رسانه ای EWN ، با علاقه خاصی به امور مالی ، جبل الطارق و صحنه های اجتماعی در Costa del Sol ، تبدیل به یک روزنامه نگار عادی شد.

با ارسال ایمیل به [email protected] از طریق تماس با +34 951 38 61 61 + یا ارسال پیام به صفحه فیس بوک ماجرای خود را با ما در میان بگذارید www.facebook.com/EuroWeeklyNews

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *