آلمان فرانسه اتریش دانمارک جمهوری چک به لیستی از سفرهای پرخطر


آلمان فرانسه ، اتریش ، دانمارک و جمهوری چک را به لیست سفرهای پر خطر اضافه می کند
آلمان فرانسه ، اتریش ، دانمارک و جمهوری چک را به لیست سفرهای پر خطر اضافه می کند. تصویر: پیکسل

آلمان فرانسه ، اتریش ، دانمارک و جمهوری چک را به لیست سفرهای پر خطر اضافه می کند.

آلمان به تعدادی از کشورهای اروپایی از جمله فرانسه ، اتریش ، دانمارک و جمهوری چک هشدارهای سفر Covid-19 را صادر کرده است.

آلمان اظهار داشت که رویکرد “چراغ راهنمایی” اتحادیه اروپا را که در مورد کشورهای اتحادیه اروپا و EEA اعمال می شود ، در مورد محدودیت های سفر اعمال می کند. مناطق خطرناک توسط موسسه رابرت کوچ به عنوان “منطقه واریانت ویروس” ، “منطقه با فرکانس بالا” یا “منطقه خطر” تعریف می شوند.

قانون ورود براساس کشور مبدا مسافر است نه ملیت.

مسافران مناطق با “گزینه های جدید” و “فرکانس بالا” مشمول قوانین سختگیرانه تری هستند. هرکسی که در طی 10 روز قبل از ورود به یکی از این مناطق بوده است ، لازم است هنگام ورود مدارک اثبات نتیجه منفی آزمایش یا گواهی پزشکی مربوطه را ارائه دهد. آزمون باید زودتر از 48 ساعت قبل از ورود انجام شود.

اگر با یک مسافر در سفر هستید ، قبل از حرکت نیز باید مدارک ارائه شود. در بازرسی های پلیس فدرال نیز ممکن است مدارک لازم باشد. اگر مسافر نتواند مدارک مبدأ را در “منطقه نوع جدید” یا “منطقه فرکانس بالا” بدست آورد ، شرکت های حمل و نقل می توانند آزمایشی را قبل از حرکت انجام دهند یا ترتیب دهند و در صورت آزمایش منفی ، حمل و نقل را ارائه دهند. این معاینه (سواب نازوفارنکس) توسط حامل باید در صورت ورود از ناحیه ویروسی ، زودتر از 12 ساعت قبل از عزیمت انجام شود.

اثبات نتیجه آزمایش منفی یا گواهی پزشکی مربوطه باید روی کاغذ یا در یک سند الکترونیکی ، به آلمانی ، انگلیسی یا فرانسوی ارائه شود.

از تاریخ 28 مارس اعلام شد که کلیه مسافرانی که می خواهند با هواپیما وارد آلمان شوند ، قبل از عزیمت تحت آزمایش PCR منفی قرار می گیرند. آزمایش باید ظرف 48 ساعت قبل از ورود انجام شود.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکریم: “آلمان فرانسه ، اتریش ، دانمارک و جمهوری چک را به لیست سفرهای پر خطر خود اضافه می کند.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *