آمازون یک مرکز تدارکات جدید در تولدو اسپانیا با 1200 شغل افتتاح می کند


آمازون یک مرکز تدارکاتی جدید در تولدو ، اسپانیا ایجاد می کند و 1200 شغل ایجاد می کند
آمازون یک مرکز تدارکاتی جدید در تولدو ، اسپانیا ایجاد می کند و 1200 شغل ایجاد می کند. تصویر: آمازون پرس

آمازون یک مرکز تدارکاتی جدید در تولدو ، اسپانیا ایجاد می کند و 1200 شغل ایجاد می کند.

آمازون با افتتاح یک مرکز تدارکات جدید در Ilescas ، Toledo ، مادرید حضور خود را در اسپانیا افزایش می دهد. این غول تجارت الکترونیکی در بیانیه ای گفت که پیش بینی می شود طی سه سال این پروژه حدود 1200 شغل دائمی ایجاد کند.

با اعلام مرکز جدید ، شرکت چند ملیتی بدین ترتیب با احداث دومین تاسیسات شرکت در منطقه ، که در نزدیکی یک مرکز تدارکات برای اقلام بزرگ و بزرگ واقع خواهد شد ، بار دیگر تعهد خود را نسبت به Castilla-La Mancha تأیید کرد. 2019 در همان منطقه.

این مرکز با بیش از 180،000 متر مربع در شهرداری ایلاسکاس واقع خواهد شد و از شبکه گسترده آمازون در زمینه فعالیتهای اسپانیایی و اروپایی و همچنین شرکای تجاری متشکل از شرکتهای کوچک و متوسط ​​اسپانیایی پشتیبانی می کند.

این شرکت تأیید کرده است که این مرکز تدارکات ، که توسط آمازون برای ذخیره و مدیریت محصولات کوچکتر مانند تلفن های هوشمند ، اسباب بازی ها و کتابها مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، طی سه سال 1200 شغل دائمی جدید ایجاد خواهد کرد.

آمازون – که با گواهینامه Top Employer 2021 شناخته می شود – فرصت های حرفه ای جدیدی را ایجاد می کند که جوامع سراسر اسپانیا را پشتیبانی می کند. هفته گذشته ، این شرکت از ایجاد 1200 شغل دائمی دیگر به مدت سه سال در کورورا ، مورسیا خبر داد. این ارقام به 12000 شغل دائمی که این شرکت در حال حاضر در اسپانیا دارد اضافه خواهد شد.

آمازون در سال 2020 بیش از 5000 شغل ایجاد کرده است. این مشاغل باعث ایجاد اشتغال در هر دو شهر بزرگ مانند تولدو و شهرداری های کوچکی مانند ایلسکا می شود.

“از زمان ورود اولین مرکز تدارکات ما به کاستیا-لا منچا ، ایلسکا به یک معیار تدارکاتی تبدیل شده است که تأثیر آمازون را بر اقتصاد محلی و ایجاد شغل نشان می دهد. این تسهیلات دوم گواهی بیشتر بر تعهد قوی ما به استان تولدو و جامعه کاستیا-لا منچا است. “Fred Patge ، مدیر خدمات مشتری آمازون در فرانسه ، ایتالیا و اسپانیا گفت.

متقاضیان می توانند برای هر یک از موقعیت های اشاره شده در این ارتباط.

منبع: آمازون اسپانیا

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *