ابر انفجار به حرم امارنات در کشمیر برخورد کرد. HM Amit Shah سهام می گیرد

[ad_1]

گزارش شد که روز چهارشنبه یک انفجار ابر در نزدیک حرم سن آمارنات در کشمیر رخ داد. مقامات می گویند تا کنون تلفات جانی گزارش نشده است. خیر یاتریس آنها گفتند که در غار در هنگام انفجار ابر وجود دارد. وزیر کشور آمیت شاه در توییتر گفت که در مورد این حادثه با منوج سینها ، ستوان فرماندار J&K صحبت کرده است.

شاه همچنین گفت که پرسنل نیروی ملی مقابله با بلایا (NDRF) برای ارزیابی میزان واقعی خسارت ها اعزام شده اند.

حادثه دیگری با انفجار ابر در محله کیشتوار در منطقه جامو رخ داد. معاون کمیساریا (منطقه کلمبیا) کیشتور گفت که در روستای هونزار در کیشتوار انفجار ابر رخ داد و ارتش به همراه پلیس J&K برای کمک فراخوانده شدند.

این روستا بر اثر انفجار ابر دچار صاعقه شد که منجر به افزایش ناگهانی سطح آب در مالو و نث نالا شد.

گفته می شود که تاکنون هفت جسد پیدا شده است. در حالی که در مجموع 17 نفر مجروح شدند که هفت نفر از آنها به شدت مجروح شدند.

دولت J&K مبلغ 5 روپیه لاک را برای اقوام بعدی کسانی که در انفجار غم انگیز ابر در کیشتوار جان خود را از دست دادند اعلام کرد. مجروحان جدی هر کدام 50،000 روپیه دریافت می کنند و 12،700 روپیه تحت SDRF نیز پرداخت می شود.

با توجه به شرایط بد جوی ، پرسنل مجروح توسط سربازان ، جابجایی کنندگان و اسب های اسب به جاده منتقل شدند.

“به دلیل بارش شدید باران در منطقه دادا باگال ولسوالی راجوری خسارات زیادی وجود دارد ، به دلیل بارندگی مداوم در سه تا چهار روز گذشته ، آب به روستا رسیده و پل برای حرکت از یک مکان ساخته شده است. به دیگری نیز در این جریان آب است. منابع می گویند: “مردم از دولت درخواست کرده اند که مردم روستای همسایه نیز باید مقصر شناخته شوند.”

پیش بینی می شود حدود 26 نفر مفقود شده و بیش از 15 خانه / دهکده نیز زیر آب رفته یا شسته شده اند.

پرسنل NDRF به همراه ارتش هند و پلیس J&K برای عملیات نجات اعزام شدند.

غرامت DC توسط صندوق کمک به حوادث دولتی برای از دست دادن خانه ها ، ظروف ، پوشاک ، کالاهای خانگی ، گاو ، سوله گاو ، از دست دادن زمین های کشاورزی و غیره تأمین می شود. وی گفت که دولت J&K برای حمایت و محافظت از خانواده های آسیب دیده همه تلاش خود را انجام خواهد داد.

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار کرونا را اینجا بخوانید[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *