“اتاق نظامی مرکزی” ، برای هماهنگی عملیات نجات تشکیل شده است

[ad_1]

ارتش هند روز یکشنبه گفت: “یک اتاق مرکزی نظامی” در وزارت دفاع برای هماهنگی نزدیک بین سه بال نیروهای مسلح برای عملیات امداد و نجات سیل در ماهاراشترا ایجاد شده است. با بارندگی های بی سابقه و متعاقب آن طغیان رودخانه های مختلف ، تعدادی از مناطق در Ratnagiri ، Kolhapur ، Sangli و چندین منطقه دیگر از این کشور تحت آب گرفتار شده اند.

ارتش هند روز یکشنبه در توئیتر گفت: “یک سالن مرکزی نظامی در وزارت جنگ برای هماهنگی نزدیک بین سه سرویس امدادرسانی به سیل در ماهاراشترا ایجاد شده است.”

تعداد کشته شدگان ناشی از سیل ، رانش زمین و سایر حوادث مربوط به باران در مناطقی از ماهاراشترا روز یکشنبه به 113 نفر رسید که در 24 ساعت گذشته مرگ دیگری گزارش شد ، در حالی که 100 نفر پس از خشم موسمی ناپدید شده اند.

به درخواست دولت غیرنظامی ، فرماندهی جنوبی ارتش هند تیم های امداد و نجات سیل را برای کمک به مردم محلی در مناطق تحت تأثیر سیل بسیج کرد. در بیانیه رسمی آمده است که روز شنبه ، در مجموع 15 تیم امداد و نجات سیل از ایستگاه نظامی Aundh و گروه مهندسی بمبئی ، پونا برای نجات سیل و عملیات نجات در سنگلی ، پالوس ، بورلی و چیپلون مستقر شدند.

“این ستون ها در نجات روستاییان گرفتار در مناطق غرق شده و بازگرداندن وضعیت عادی در مناطق سیل زده نقش دارند. بیش از 100 نفر در حال حاضر از مناطق آسیب دیده نجات داده شده و در مکان های امن منتقل شده اند. “

ارتش هند همچنین غذاهای پخته شده و آب آشامیدنی را به روستاییان می رساند. بیانیه می افزاید ، اردوگاه های پزشکی با تیم های پزشکان و پرستاران ارتش ایجاد شده است تا کمک های اولیه و دارویی لازم را برای اهالی تخلیه شده ارائه دهند.

همه آخرین اخبار ، اخبار فوری و اخبار ویروس کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *