از همبرگر گرفته تا بلیط هواپیما ، تخفیف برای مسافران واکسینه شده در نظر گرفته شده است

[ad_1]

عکس پرونده فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی در دهلی نو.  (تصویر: PTI)

پرونده عکس در فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی در دهلی نو. (تصویر: PTI)

شرکت های هندی که می خواهند مردم را واکسینه کنند تا ویروس کرونا را واکسینه کنند ، تخفیف هایی را برای محصولات مختلف از فست فود گرفته تا پرواز ارائه می دهند ، زیرا اقتصاد به تدریج از چندین هفته محاصره باز می شود.

  • رویترز بنگالورو
  • اخرین بروزرسانی:5:22 PM IST در 23 ژوئن 2021
  • ما را دنبال کنید:

شرکت های هندی که می خواهند مردم را واکسینه کنند تا ویروس کرونا را واکسینه کنند ، تخفیف هایی را برای محصولات مختلف از فست فود گرفته تا پرواز ارائه می دهند ، زیرا اقتصاد به تدریج از چندین هفته محاصره باز می شود. در حالی که مشاغل در غرب پیشنهادات مشابهی را برای از بین بردن تنوع واکسن ارائه می دهند ، هند تقریباً 1.4 میلیارد نفر جمعیت ندارد و انگیزه ها عمدتاً می توانند مشتری بیشتری جذب کنند.

سانجی کومار ، یک مقام ارشد در Interglobe Aviation ، که بزرگترین شرکت هواپیمایی هند ، IndiGo را اداره می کند ، در بیانیه ای گفت: “ما اعتقاد داریم که این وظیفه ماست که با تشویق افراد بیشتر در تلاش برای واکسیناسیون ملی سهیم باشیم.” این شرکت هواپیمایی روز چهارشنبه اعلام کرد ، مشتریان واکسینه شده ، حتی کسانی که فقط یک دوز دریافت کرده اند ، تا 10 درصد تخفیف دریافت می کنند.

غول فست فود هند ، مک دونالد ، 20٪ تخفیف غذا ، مواد غذایی Grofers با پشتیبانی SoftBank ، اشتراک ماهانه برنامه وفاداری خود را ارائه می دهد و سازنده لوازم خانگی Godrej گارانتی های محصول را تمدید می کند. بانک مرکزی ایالتی هند با مسئولیت محدود نرخ بهره بالاتری را به سپرده های دریافت کنندگان حداقل یک دوز ارائه می دهد.

برای درخواست تخفیف ، افراد باید گواهی واکسیناسیون خود را که توسط دولت صادر شده نشان دهند. 291 میلیون دوز تجویز شده در هند بیشترین میزان پس از چین و ایالات متحده است ، اما تنها حدود 5/5 درصد از جمعیت بالغ بر 950 میلیون بالغ ، هر دو دوز مورد نیاز برای محافظت کامل در برابر ویروس را دریافت کرده اند.

انتظار نمی رود جریان واکسن ها تا ماه آگوست بهبود یابد.

همه آخرین اخبار ، اخبار فوری و اخبار ویروس کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *