استالین به مودی می گوید TN واکسن های کوچکتری دریافت کرده است. به دنبال دوزهای یک کرور باشید

[ad_1]

نخست وزیر MK استالین از نخست وزیر جمعه نارندرا مودی خواستار شد که به طور نسبی ، توزیع دوز واکسن COVID-19 برای تامیل نادو کمتر است و مرکز باید دوزهای 1 کرور را به عنوان یک مورد خاص تهیه کند. کلیه کالاهای مربوط به مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا باید از مالیات کالاها و خدمات معاف باشند و مرکز باید در تصمیم خود برای انجام آزمایشاتی در سطح ملی مانند NEET تجدید نظر کند ، زیرا این امر می تواند منجر به شیوع ویروس ها شود ، استالین مودی.

استالین گفت که در یک تعامل مجازی که مودی با وزرای عالی داشته است ، استالین گفت که دولت وی “از هدر دادن واکسن ها از شش درصد قبلی” کاملاً اجتناب کرده است و با موفقیت آگاهی از اهمیت واکسیناسیون را افزایش می دهد.

“با این حال ، در مقایسه با سایر کشورها ، توزیع برای کشور ما بسیار کمتر است. برای مقابله با این شرایط دشوار ، من تقاضای توزیع ویژه یک دوز واکسن کرور را کرده بودم. من به پشتیبانی شما در مورد این موضوع مهم منتظر هستم. ” و برای گروه بالایی 45 ساله 1،30،08،440.

استالین در نامه ای به مودی گفت ، توزیع بسیار ناكافی بود و TN متناسب با جمعیت خود واكسن دریافت نمی كرد. استالین یادآوری کرد که برای “کلیه کالاهای مربوط به ویروس کرونا” معافیت خواسته بود و این باید مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: “گفته می شود که موج سوم ایجاد خواهد شد و ما همه اقدامات پیشگیرانه را برای مقابله با آن انجام می دهیم و دولت اتحادیه باید کمک بیشتری به ایالات متحده برای رسیدگی به چنین پرونده ای ارائه دهد.” همه اقدامات برای مقابله با همه گیری را انجام خواهد داد و ما برای غلبه بر بیماری همه گیر در کنار شما (مرکز) و سایر کشورها خواهیم بود. از جمله NEET می تواند منجر به شیوع ویروس شود “، وی با بیان اینکه مودی خواست در تصمیم گیری برای انجام چنین آزمایشاتی تجدید نظر کند. در 12 سپتامبر برگزار شد.

استالین گفت که دولت تازه منتخب وی باید با مشکل دشوار مقابله با موج دوم همه گیر روبرو شود و دولت با چالش روبرو شده و گسترش ویروس را محدود کرده و منجر به مرگ آن شده است. “من می خواهم از دولت مرکزی برای افزایش منابع اکسیژن و تقویت توزیع Remdezivir به تامیل نادو تشکر کنم.” وی همچنین طرح های کمک مربوط به COVID-19 ، مانند 4000 روپیه برای دارندگان کارت های سهمیه برنج را تشریح کرد. مانع شامل 14 کالای اساسی برای آنها.

دولت تامیل نادو توزیع اضافی برنج را از مرکز دارندگان کارت اولویت بندی کارت به همه دارندگان کارت سهمیه برنج گسترش داده است. وی گفت ، به طور مشابه ، دولت اتحادیه باید این طرح را به همه دارندگان کارت واجد شرایط گسترش دهد.

مودی با وزیران ارشد تامیل نادو ، آندرا پرادش ، کارناتاکا ، ادیشا ، ماهاراشترا و کرالا در حال کار بر روی متن COVID-19 است.

همه آخرین اخبار ، اخبار فوری و اخبار ویروس کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *