اسپانیا اعلام کرده است که 4.8 میلیون واکسن Pfizer در ماه آوریل تحویل داده می شود


اسپانیا اعلام کرده است که 4.8 میلیون واکسن Pfizer در ماه آوریل تحویل داده می شود.

وزیر بهداشت ، کارولینا داریوش اعلام کرد که اسپانیا 4.8 میلیون واکسن از Pfizer در آوریل امسال دریافت خواهد کرد.

وزیر دوباره اصرار داشت که هدف همچنان واکسیناسیون 70 درصد از جمعیت اسپانیا تا تابستان است. وی توضیح داد که مهم این است که “واکسنهایی که با آنها توافق کرده ایم در حال رسیدن هستند. با کسانی که در ماه مارس وارد می شوند ، ما برای دستیابی به اهداف خود ، همکاری نزدیک با جوامع برای افزایش ظرفیت واکسیناسیون آنها ، شروع خواهیم کرد. “

وی افزود: “این یک کار واکسیناسیون بی سابقه در تاریخ است. پیش خریدهای اتحادیه اروپا جواب داده است و ما مراحل تعیین شده را انجام می دهیم. اکنون هدف برای افراد بالای 80 سال است. ما باید از آسیب پذیرترین افراد محافظت کنیم. “وی همچنین اظهار امیدواری کرد که شورای بین سرزمینی و همچنین کمیسیون بهداشت عمومی تشخیص دهند که بیماران در معرض خطر بالاتر باید به عنوان اولویت طبقه بندی شوند.

واکسیناسیون “سلطنتی” ظالمانه است

اعضای دولت اسپانیا پس از اینکه مشخص شد دو خواهر پادشاه فیلیپه به جای انتظار رسیدن نوبت خود در اسپانیا ، واکسن Covid را در سفر به امارات متحد کرده اند ، از خانواده سلطنتی اسپانیا انتقاد کردند.

حزب چپگرای پودموس ، عضو کوچک نخست وزیر ائتلاف نخست وزیر پدرو سانچز ، در توئیتی نوشت: “امتیازات آنها قبل از افرادی است که ادعا می کنند نمایندگی آنها را دارند.”

پابلو ایگلسیاس ، رهبر پودموس و معاون نخست وزیر ، گفت که جامعه “وقتی بقیه مردم اسپانیا برای نوبت خود نظم و انضباط می گذارند ، اعضای خانواده سلطنتی را در ابوظبی واکسینه نمی کنند.”

روزنامه آنلاین El Confidencial سه شنبه شب فاش کرد که شاهزاده خانم النا و کریستینا ، هر دو در پنجاه سالگی ، واکسینه شده اند وقتی پدرشان در تبعید ، خوان کارلوس ، یک ماه پیش به ابوظبی رفته بود.

با این حال ، آنها مجبورند ماه ها صبر کنند تا در اسپانیا با چاقو مورد ضربات چاقو قرار بگیرند. طبق برنامه واکسیناسیون اسپانیا ، افراد مسن در خانه های سالمندان و بسیاری از کارگران اصلی واکسینه شده اند و اکنون در دهه 1980 در مرکز کارزار قرار دارند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکریم. “اسپانیا اعلام کرد که 4.8 میلیون واکسن Pfizer در ماه آوریل تحویل خواهد شد.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *