اسپانیا بسته شدن مرزهای خود با پرتغال را تا 15 آوریل تمدید می کند


بسته شدن مرز با پرتغال توسط اسپانیا تا 17 آوریل تمدید شده است
بسته شدن مرز با پرتغال توسط اسپانیا تا 17 آوریل تمدید شده است. تصویر: wikimedia

اسپانیا محدودیت های مرزی با پرتغال را تا 17 آوریل تمدید می کند

امروز (شنبه 3) اسپانیا از تمدید کنترل مرزهای زمینی با پرتغال تا 17 آوریل – با حفظ همان محدودیت هایی که در حال حاضر اعمال می شود – در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا ، خبر داد.

قرار بود محدودیت های فعلی در تاریخ 6 آوریل پایان یابد ، اما امروز دستور صادر شد روزنامه رسمی دولت (BOE)، یک بار دیگر محدودیت های ورود یا خروج از خاک اسپانیا را به دلیل گسترش تعطیلی اسپانیا بیان کرد.

فقط اتباع اسپانیایی و همسر یا شریک زندگی آنها که با آنها اتحادیه ای ازدواج مانند ثبت شده در یک ثبت عمومی دارند و همچنین فرزندان و فرزندان ساکن مراقبت از آنها ، به شرط سفر در آن زمان به اسپانیا دسترسی خواهند داشت.

کسانی که در اسپانیا اقامت دارند نیز می توانند از مرز عبور کنند ، اگرچه اثبات اقامت عادی آنها باید ارائه شود و دانشجویان تحصیل کننده در اسپانیا ، ساکنان سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز مجاز به عبور (EU) یا مربوط به شینگن که به محل زندگی معمول خود می روند.

افرادی که به دلایل فوق العاده کار در حال ترانزیت یا اقامت در این قلمرو هستند می توانند وارد اسپانیا شوند، دسته ای که شامل کارگران مرزی ، کارکنان بهداشت و کارگران حمل و نقل می شود ، در حالی که کسانی که دلایل فورس ماژور ، نیازهای بشردوستانه یا انگیزه های انسانی را مستند می کنند نیز مجاز هستند.

پرسنل خارجی معتبر به عنوان اعضای مأموریت های دیپلماتیک ، پست های کنسولی و سازمان های بین المللی نیز ممکن است از مرز عبور کنند ، تا زمانی که تحرک مربوط به انجام وظایف آنها و همچنین شرکت کنندگان در سفرهای دولتی و اعضای نیروهای امنیتی و همانطور که گزارش شده است نیروهای مسلح moncloa.com.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *