اسپانیا در آستانه خروج از “خطر شدید” است


اسپانیا در آستانه خروج از
اسپانیا در شرف خروج از یک وام “بسیار خطرناک” است: Pixabay

با كاهش آمار كوید ، اسپانیا در آستانه ظهور از حالت “خطر شدید” است

آخرین تاریخ از وزارت بهداشت بار دیگر نشان می دهد که موج سوم شیوع ویروس کرونا در اسپانیا کاملاً عقب است. مهمترین میزان بروز تجمعی به 252 مورد در هر 100000 عفونت کاهش یافته است ، کمترین رقم ثبت شده در سال جاری. هر تعداد زیر 250 از نظر کارشناسان کمتر از رتبه “خطر شدید” است.

از روز جمعه ، اسپانیا 20،849 مورد جدید ویروس کرونا و 535 مورد مرگ را ثبت کرده است.

در سراسر کشور ، عفونت ها ، بستری شدن ها و مرگ و میرها به عنوان یک منحنی رو به پایین در کل ادامه دارد و در نتیجه ، بسیاری از جوامع محدودیت های خود را کاهش می دهند.

دولت منطقه ای کاستیا و لئون اعلام کرده است که ساعت کار بنگاه های اقتصادی ناچیز از جمعه 26 فوریه افزایش می یابد. در حال حاضر ، تمام بارها ، رستوران ها ، کافه ها و فروشگاه های غیر ضروری در ساعت 20:00 تعطیل هستند ، اما معاون رئیس جمهور و رئیس هیئت مدیره ، فرانسیسکو ایگئا تأیید کرده است که زمان بسته شدن جدید تا 21:30 تمدید خواهد شد. ساعت ها.

در اندلس ، 650 عفونت جدید در روز دوشنبه 22 فوریه ثبت شد: کمترین میزان روزانه از 2 ژانویه. طبق گزارش موسسه آمار و نقشه برداری اندلس (IECA) ، در طی 24 ساعت گذشته یازده مورد مرگ دیگر در جامعه گزارش شده است که باز هم کمترین میزان از اوایل ژانویه است.

آندلس 650 مورد ویروس کرونا را ثبت کرد این دوشنبه ، 22 فوریه ، کمترین آمار روزانه از 2 ژانویه ، با اضافه شدن 407 ، بر اساس اطلاعات منتشر شده در انستیتوی آمار و کارتوگرافی اندلس (IECA)، که یازده کشته را در 24 ساعت گذشته گزارش کرد ، کمترین میزان از 11 ژانویه ، زمانی که 9 مورد اضافه شد. علاوه بر این ، میزان عوارض انباشته شده نیز در 14 روز گذشته به 279.4 کاهش یافته است که افت چشمگیری از 341.2 در روز جمعه است.

جامعه والنسیا نیز روند مثبتی را دنبال می کند و برای اولین بار از 16 دسامبر ، وزارت بهداشت خطر را به سطح 3 کاهش داده است ، زیرا نرخ بروز تجمعی به 224 عفونت در هر 100000 نفر کاهش یافته است. این خبر در حالی منتشر می شود که انتظار می رود جامعه طی روزهای آینده از رئیس جمهور Ximo Puig اخباری مبنی بر اجازه دادن به بازگشایی بارها و رستوران ها در 2 مارس ارائه دهد.

گالیسیا از سرگیری صنعت مهمان نوازی را اعلام کرده و اجازه می دهد تا جلسات حداکثر چهار نفر که با هم زندگی نمی کنند برگزار شود. فقط 17 شهرداری محدودیت های فعلی را حفظ خواهند کرد.

در همین حال ، رییس ماروتو ، وزیر صنعت ، تجارت و جهانگردی هفته گذشته به رسانه های اسپانیایی گفت که او اطمینان دارد بخش گردشگری در تابستان از سر گرفته می شود و دولت اسپانیا در حال همکاری نزدیک با اتحادیه اروپا برای ایجاد راهروهای گردشگری و گذرنامه های واکسیناسیون است. از تحرک ایمن. “

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “اسپانیا در آستانه خارج شدن از” خطر شدید “قرار دادید متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *