اسپانیا کنترل جدید مرزهای زمینی با پرتغال را انکار می کند


اسپانیا کنترل جدید مرزهای زمینی با پرتغال را انکار می کند
اسپانیا کنترل جدید مرزهای زمینی با پرتغال را انکار می کند. تصویر: پیکسل

دولت اسپانیا از “سردرگمی” در مورد سفر بین اسپانیا و پرتغال و اینکه آیا مردم برای انجام این کار به گواهی واکسیناسیون احتیاج دارند ، عذرخواهی کرد.

دولت اسپانیا از “سردرگمی” در مورد سفر بین اسپانیا و پرتغال و اینکه آیا افراد برای انجام این کار به گواهی واکسیناسیون احتیاج دارند ، عذرخواهی کرد.

دولت اسپانیا گفته است که بررسی “کل سند” را فردا چهارشنبه 9 ژوئن ادامه خواهد داد طبق اخبار پرتغال.

“خود وزارت بهداشت [Spanish] قبلاً اعلام کرده است که به طور م ،ثر ، تا آنجا که به سفر زمینی با پرتغال مربوط می شود ، فرد به همان جایی که بوده است باز می گردد. به عبارت دیگر ، وی به هیچ مدرکی ، هر نوع پروتکل اضافی فراتر از آنچه قبلاً درخواست شده است ، احتیاج نخواهد داشت. “

پس از اعلام اینکه “تا 7 ژوئن ، همه افراد بالای شش سال که از مرزهای زمینی بین پرتغال عبور می کنند ، باید برخی از گواهی های بهداشتی لازم برای همه مسافران که از طریق هوا و دریا وارد اسپانیا می شوند ،” مدیر اجرایی اسپانیا عقب نشینی کرد.


با تشکر از شما برای خواندن و حتما آن را بررسی کنید اخبار هفتگی یورو برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی شما.

لورا از یک شهر کوچک ساحلی در شمال ولز است و همچنین در لیورپول و منچستر زندگی کرده است ، و در آنجا به تحصیل در رشته ادبیات انگلیسی پرداخته و در شبکه های اجتماعی و بازاریابی کار کرده است. لورا در اوت سال گذشته برای تدریس زبان انگلیسی به ساراگوزا نقل مکان کرد ، اما پس از از دست دادن ساحل ، تصمیم گرفت برای لذت بردن از خورشید و دریا به نرجا زیبا برود. لورا علاقه زیادی به حیوانات ، فیلم ها ، فعالیت های فضای باز ، نویسندگی و محیط دارد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *