اعتراضات جامعه بروس آسام علیه دولت میزورام ، مسدود کردن یک بزرگراه

[ad_1]

ساکنان محلی در درگیری با افسران پلیس در مرز آسام-میزورام در لیلاپور در منطقه کاچار روز دوشنبه (تصویر برای ارائه عکس PTI)

افراد محلی در درگیری با پرسنل پلیس در مرز آسام-میزورام در لیلاپور در منطقه کاچار روز دوشنبه (تصویر برای ارائه عکس PTI)

معترضانی که NH-6 را مسدود کردند شعارهایی علیه دولت میزورام ، پلیس و انجمن جوانان میزو سر دادند.

  • اخبار 18
  • اخرین بروزرسانی:3:44 بعد از ظهر IST در 03 آگوست 2021
  • ما را دنبال کنید:

جامعه قبیله ای آسام برو همچنین با ریانگ تماس گرفت و برای اعتراض به میزورام در مورد کشته شدن شش افسر پلیس آسام و تجاوز میسوس به این سرزمین ، از تپه ها فرود آمد و عصبانیت دیرینه خود را از میزورام ابراز کرد.

معترضانی که NH-6 را مسدود کردند شعارهایی علیه دولت میزورام ، پلیس و انجمن جوانان میزو سر دادند.

جامعه BRU در حال افزایش جوهم در مزارع آسام در مرز میزورام است ، اما آنها باید مالیاتی به دهکده در میزورام بپردازند ، که اکنون از 300 روپیه به 500 روپیه افزایش یافته است.

این جامعه برو در آسام ، میزورام و تریپورا گسترده است. اما در میزورام ، آنها بعد از شکل گیری میزورام با گرمای درگیری و آزار و اذیت در جامعه روبرو می شوند. پس از یک درگیری عمومی ، شهرک نشینان از برو به مرز تریپورا فرار کردند و بقیه – از سمت آسام.

روند اسکان مجدد جامعه ای که از ایالت میزورام فرار کرده اند هنوز به پایان نرسیده است ، اگرچه این روند توسط مرکز آغاز شده است. هزاران نفر از اعضای BRS در دو دهه گذشته در اردوگاه های کمک در تریپورا ناپدید شده اند. همچنین اعتراضاتی در تریپورا علیه استقرار هزاران نفر از افراد برو در سرزمین خود وجود دارد.

در مرز میزورام ، در سه ناحیه (کاچار ، هایلاکندی و کریمگانج) آسام در دره باراک ، حدود 48000 نفر در تپه ها زندگی می کنند و به بودن در آسام افتخار می کنند. در سال 1998 ، دو روستا ، گوتگوتی و رایفمارا از اجتماع برو در ولسوالی هایلاکندی ، توسط عاملان ادعا شده از میزورام به آتش کشیده شد. در ولسوالی هایلاکندی آسام 26 روستای برو وجود دارد.

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *