افرادی که برای دفع زباله باید تا 5000 روپیه جریمه شوند


برای پاکیزه نگه داشتن شهر ، شرکت شهرداری جودپور راجستان تصمیم گرفته است محدودیت هایی را که برای زباله انداختن در خارج از کشور وجود دارد ، تشدید کند. بدنه مدنی متخلفان را تا 5000 روپیه جریمه می کند. این تصمیم توسط کمیته شهرداری دکتر آمیت یداو گرفته شد.

بدنه مدنی قبلاً مطابق با قوانین مدیریت پسماند جامد – 2016 ، تنظیم شده توسط قانون حفاظت از محیط زیست – 1986 ، اقداماتی را علیه متخلفان آغاز کرده است.

دستور جدید در هر چهار زیرزمین منطقه جنوبی شهرداری جودپور قابل اجرا خواهد بود و جریمه ای از 100 روپیه تا 5000 روپیه علیه افراد گرفتار در شهر را پیش بینی می کند.

کمیسر شهرداری قبلاً در هر چهار منطقه تحت صلاحیت خود به زیردستان خود اهدافی داده است. رامش گیرى ، سوشیل غوش ، ویمال دارو و سردار باراسا ، که بازرسان بهداشتى اصلی در این چهار منطقه هستند ، هدف مجازات حداقل 10 متخلف در مناطق مربوطه خود بودند.

جریمه چگونه وضع می شود

بدنه مدنی جریمه نقدی بین 100 تا 5000 روپیه را به دلیل نقض نظم جدید حفظ کرد. کسانی که در مجتمع های مسکونی ، خیابان ها یا جاده ها زباله بیندازند 100 روپیه جریمه می شوند. این مجازات برای افرادی که با ریختن زباله از مغازه ها به جاده ها زباله می زنند ، افزایش می یابد. اینگونه متخلفین 1000 روپیه جریمه می شوند.

در حالی که افرادی که اتصال فاضلاب را در پیش نمی گیرند و فاضلاب خود را به صورت غیر منظم دفع می کنند 5000 روپیه پرداخت می کنند. همین مقدار برای افرادی که زباله های جمع شده در حین انجام مراسم عروسی در خارج از محل را دور انداخته می شود.

سیاست جدید اتخاذ شده توسط نهاد غیرنظامی همچنین می تواند به بهبود رتبه جودپور در لیست شهرهای پاک کمک کند.

همه آخرین اخبار ، اخبار فوری و اخبار ویروس کرونا را اینجا بخوانید

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *