اقدامات جدیدی برای جشنواره Marenostrum در Fuengirola اعلام شده است


ماشین های کناری
بازی اتومبیل های فرعی در تاریخ 31 ژوئیه اعتبار: توییتر

MARENOSTRUM Fuengirola بلیط های جدید نمایش های اضافی را که برای تابستان امسال از طریق وب سایت رسمی برنامه ریزی شده است ، راه اندازی می کند www.marenostrumfuengirola.com.

آخرین موارد اضافه شده عبارتند از: La MODA (30 ژوئیه) 25 یورو ، سطل آشغال (31 ژوئیه) 30 یورو ، ال کانکا (2 آگوست) از 25 یورو ، کانتاژوگو (3 آگوست) از 15 یورو. بلیط Los Morancos (3 آگوست) 30 یورو و بلیط Derby Motoretta بلیط Burito Kachimba (26 آگوست) 20 یورویی ، اما لطفا توجه داشته باشید که قیمت ها هزینه های رانندگی را شامل نمی شوند.

برای کسانی که نگران لغو احتمالی هستند ، کلیه اجراها بیمه لغو دارند که در صورت بیمار بودن تماشاگر یا لغو رویداد ، بلیط را کاملاً پس می دهد.

به گفته مشاور فرهنگی رودریگو رومرو ، “از 4 ژوئن آینده ، ما بار دیگر با موسیقی در بهترین وضعیت ممکن قاره ارتعاش خواهیم کرد: در کنار دریا و از آب و هوای ممتاز خود لذت خواهیم برد ، Fuengirola را به عنوان پایتخت اروپا از رویدادهای موسیقی در فضای باز تثبیت خواهیم کرد.”

یکی از جدیدترین های Marenostrum در سال جاری جشن جشنواره Rock Rock است که طی آن نسل جوان با ادای احترام درجه یک از AC / DC ، U2 و Metallica و برخی دیگر به برخی از محبوب ترین والدین خود معرفی می شوند.

با تهیه بلیط ، این رویداد به زودی کاملاً با هدف اضافه کردن فعالیت های موازی مانند تماس های عکس و مسابقات ، کاملاً متوجه خانواده خواهد بود.

شورا معتقد است که امسال حتی از جشنواره 2020 (جایی که هیچ گونه عفونت گزارش نشده است) ایمن تر خواهد بود ، زیرا با کارشناسان اصلی ملی پیشگیری از خطر ، به همراه دانشگاه مالاگا و متخصصان بهداشت ، برای ایجاد یک محیط امن برای همه چيز.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *