اندلس تصمیم خواهد گرفت که آیا همه مرزها را در 18 مارس باز کند

[ad_1]

اندلس تصمیم خواهد گرفت که آیا همه مرزها را در 18 مارس باز کند
اندلس تصمیم خواهد گرفت که آیا همه مرزها را در 18 مارس باز کند. تصویر: Pixabay

اندلس اسپانیا تصمیم خواهد گرفت که آیا همه مرزهای خود را در 18 مارس باز کند.

جامعه اندلس گفته است كه تا 18 مارس داده های كافی برای تصمیم گیری در مورد كاهش بیشتر محدودیت ها با بازگشایی تمام مرزهای خود در اختیار خواهد داشت.

داده های مثبت چند هفته اخیر امید به کاهش محدودیت ها را ایجاد می کند. با این حال ، برخی نگرانی ها در مورد گسترش فشار انگلیس وجود دارد ، که در جامعه اندلس در حال گسترش است.

چند روز آینده برای آینده توسعه آن در منطقه بسیار مهم خواهد بود ، زیرا در حال حاضر فراوانی نوع جدید ، بنام B.117 ، در حال حاضر 60٪ از کل عفونتهای ثبت شده را نشان می دهد.

اگرچه داده های حاصل از عفونت B.117 واقعاً نگران کننده است ، اما وزارت بهداشت و خانواده ها نیز پیامی از خوش بینی ارسال کرد. این به دلیل تفاوت در عفونت ها توسط استان است ، زیرا بعضی از مناطق خاص دارای جهش بالاتر از مناطق دیگر هستند.

بنابراین ، دهانه های محیطی به تعداد عفونت ها و به طور خاص شیوع هر استان بستگی دارد. به عنوان مثال ، عیسی آگوئیر ، وزیر بهداشت و خانواده ، دیروز تأیید کرد که عفونت های ناشی از سویه انگلیس 93٪ از کل تعداد در آلمریا است.

در گرانادا و کادیز ، 75٪ موارد ناشی از گزینه B.117 است. در طرف دیگر مقیاس کوردوبا ، تنها 18٪ موارد به دلیل گزینه وجود دارد. در مورد Huelva ، موارد سویه انگلیس تنها 11٪ از عفونت ها را تشکیل می دهد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “آندلوسی در مورد باز کردن همه مرزها در 18 مارس تصمیم خواهد گرفت” متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *