اکوادور: موزه ریاست جمهوری هدایای اهدا شده به کره را به نمایش می گذارد گالری عکس 1 از 7


رئیس جمهور اکوادور ، رافائل کره ، روز دوشنبه موزه ای را در کاخ دولت در کویتو با هدایایی که در دوران تصدی خود دریافت کرده ، از جمله نسخه ای از رمان صد سال تنهایی ، امضا شده توسط گابریل گارسیا مارکز ، افتتاح کرد.

کره در دهه حکومت خود ، که در 24 مه به پایان می رسد ، هزاران هدیه برای “موزه ریاست جمهوری” دریافت کرده است.

از جمله این هدایا ، ساعت های گران قیمت ، یکی با الماس به ارزش 255000 دلار و سایر قطعات مانند شمشیر سلطان که توسط عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود پادشاه عربستان به وی اهدا شد ، به ارزش تقریبی 86000 دلار بود.

رئیس جمهور پس از گشت و گذار در 400 مترمربع موزه ، واقع در طبقه همكف جنوب بال کاخ د کاروندلت ، مقر اجرایی در مرکز استعمار.

[Ecuador creará cuerpo similar al servicio secreto de EE.UU.]

کره افزود: “من می توانستم این هدیه ها را به خانه خود ببرم و آن تصمیم گیری در مورد بخش اقتصادی زندگی من نه تنها برای بقیه زندگی من ، بلکه همچنین برای نسل های آینده (…) است ، اما این یک سرقت است ، چنین نخواهد بود اخلاقی “.

رئیس دولت خاطرنشان کرد که “فقط همسرم (آن مالهربه بلژیکی) هدایایی به ارزش حدود 800000 دلار دریافت کرد” با جواهرات.

40٪ از هدایا کتابهایی است که به موضوعاتی مانند موسسه Altos Estudios Nacionalles (IAEN) اهدا شده است.

رئیس جمهور سوسیالیست علاوه بر این واقعیت که کارمندان دولت اکوادور از پذیرش هدایا منع شده اند ، در سال 2014 حکمی صادر کرد مبنی بر اینکه هدایای نهادی بخشی از میراث دولتی است.

[PPK: “Perú siempre tendrá gran amistad con Ecuador” [FOTOS]]

کره که هدایای ریاست جمهوری را با نخ های طلا دوزی و چند ده هزار دلار به موزه اهدا کرد ، گفت: “هدایایی با ارزش نمادین بالا و برخی دیگر بدون ارزش نمادین و ارزش اقتصادی بالا وجود دارد.”

رئیس جمهور اکوادور ، اولین کسی که هدایای خود را برای خانه دولت به جا گذاشت ، دستور حراج هدایای “فاقد ارزش نمادین و ارزش اقتصادی بالا” را برای تأمین اعتبار فعالیت های اجتماعی صادر کرده و تاکنون حدود 700000 دلار جمع آوری کرده است.

کاروندلت که در سال 2007 برای گردشگری افتتاح شد ، با 1.3 میلیون بازدید کننده به پرمخاطب ترین موزه کشور تبدیل شده است.

آخرین اخبار از جهان …Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *