ایالات متحده آمریکا: پسر انحصاری دونالد ترامپ به مدرسه خواهد رفت ایالات متحده آمریکا جهان

[ad_1]

بارون ترامپ ، پسر کوچک رئیس جمهور آمریکا ، دونالد ترامپوالدین این مدرسه گفتند ، این تابستان به واشنگتن نقل مکان می کند تا کلاسهای خود را در یک مدرسه اختصاصی خصوصی در مریلند آغاز کند.

تنها فرزند در ازدواج بین ترامپ و همسرش ، ملانیا ، 11 ساله ، وارد مدرسه خصوصی مدرسه اسقفی سنت آندرو در پوتوماک ، همسایه مریلند می شوند.

ویدئویی در حساب YouTube مدرسه برای اردوی تابستانی که ارائه دادند ، ایده ای از روش خانه آموزش جدید برای جوانترین برگ برنده ها را ارائه می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=bOIOmCpglPI

والدین دانش آموزان این مرکز ، که کودکان را از کودکستان تا کلاس 12 ، آخرین کلاس قبل از دبیرستان ، آموزش می دهد ، به دلیل شایعات و نگرانی های ایمنی ، از مدرسه درخواست داده بودند ، چیزی که مدیریت تأیید کرد.

بانوی اول ملانیا ترامپوی بیانیه ای صادر كرد و گفت: آنها مأموریت مدرسه را جلب كرده اند “الهام بخشیدن به هر كودكی در جامعه ای فراگیر كه به آموزش ، یادگیری و خدمات استثنایی اختصاص دارد.

[Trump pide “sanciones mucho más fuertes” por misil norcoreano]

این مدرسه که با کاخ سفید نیم ساعت با ماشین فاصله دارد ، یکی از منحصر به فردترین مدرسه ها در منطقه واشنگتن است که هزینه آن سالانه حدود 40 هزار دلار برای هر دانش آموز است.

این مرکز افتخار می کند که کلیه دانشجویان آن با استفاده از تکنیک های ابتکاری تدریس ، که بسیاری از آنها مربوط به تحقیق در مورد رشد و تقویت مغز است ، وارد بهترین دانشگاه های کشور می شوند.

این مدرسه که کمتر از 600 دانش آموز از کودکستان تا 18 سال در آن تحصیل می کنند ، دارای امکانات معمولی یک دانشگاه کوچک است که دارای یک کتابخانه کامل ، استودیوهای هنری ، دو زمینه نظارتی برای بسکتبال ، بیس بال ، لاکراس یا فوتبال است.

بارون در یک کلاس با حدود 10 همکلاسی ، یک کلاس اندازه گیری شده است که بالاترین پتانسیل ممکن دانش آموزان را نشان می دهد و به افراد دارای اختلالات یادگیری کمک می کند.

این اولین بار است که مدرسه اسقفی سنت آندرو دارای یک پسر رئیس جمهور در میان دانش آموزان خود است. پیش از این ، كلینتون و اوباماس (كه برخلاف بوش ها دخترهایی در سن مدرسه داشتند) دخترانشان را برای دوستان معروف سیدول مستقر در واشنگتن و مریلند فرستادند.

[Acusan a la reforma de salud de Trump de atacar a las mujeres]

تاکنون ، ملانیا و بارون در نیویورک زندگی کرده اند ، با این هدف که سال تحصیلی را در مدرسه خصوصی او در منطقه منحصر به فرد Upper West Side نیویورک به پایان برسانند.

به گزارش نیویورک پست ، چهارشنبه گذشته بارون حدود 80 همکلاسی خود را از مدرسه خود در کاخ سفید دعوت کرد ، جایی که آنها با رئیس جمهور دیدار کردند دونالد ترامپ و یک روز را در پایتخت آمریکا گذراند.

منبع: EFE

آخرین اخبار از جهان[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *