با اعتماد به واکسیناسیون کلیه کارمندان بازنشسته فعلی خود در بزرگترین دستگاه تلقیح توسط یک شرکت بزرگ

[ad_1]

Reliance Industries Limited با ارائه یک برنامه تلقیح رایگان ، که بزرگترین دستگاه واکسیناسیون Covid-19 از هر شرکت در کشور است ، شروع خواهد کرد. این شرکت با هدف واکسیناسیون کلیه کارمندان و اعضای خانواده آنها حداقل با اولین گلوله تا 15 ژوئن واکسینه شده است.

RIL یک طرح دقیق واکسیناسیون برای بیش از 1.3 میلیون کارمند ، همکار ، شریک زندگی (مانند BP ، Google و غیره) و اعضای خانواده آنها در 880 شهر در سراسر کشور تهیه کرده است که کاملاً رایگان است. پس از آنكه مركز به سازمانهاي خصوصي براي خريد واكسن براي كاركنان خود هشدار داد ، RIL واكسن را از هر دو م Instituteسسه Covishield Serum و Bharat Biotech (Covaxin) خريد.

تعریف خانواده شامل همسر ، والدین ، ​​پدربزرگ و مادربزرگ ، مادر شوهر ، فرزندان واجد شرایط و خواهران و برادران شده است. علاوه بر این ، پیگیری واکسیناسیون فقط به کارمندان فعلی محدود نمی شود ، بلکه به کارمندان بازنشسته و اعضای خانواده آنها محدود می شود.

همه کارمندان واجد شرایط و اعضای خانواده آنها باید در سیستم Cowin ثبت نام کنند و پس از آن می توانند اسکله هایی را در بستر خدمات بهداشتی آنلاین RIL Jio Healthhub برای محل انتخاب خود رزرو کنند.

برنامه واکسیناسیون آن ، که بخشی از سیاست واکسیناسیون محل کار دولت است ، در مراکز بهداشت حرفه ای RIL در بیمارستانهای Jamnagar ، Vadodara ، Hazira ، Dahei ، Patalganga ، Nagotan ، Kanikada ، Gadimoga ، Sahdol ، Barabanki ، Hossiyarpur ، Reliance ارائه خواهد شد. و بیمارستانهای شریک در بیش از 800 شهر با بیمارستانهایی مانند آپولو ، مکس ، مانیپال.

برخی از کارمندان و اعضای خانواده آنها که قبلاً واکسینه شده اند ، هزینه های آنها را به طور کامل جبران می کنند. بیش از 3.30 کارمند و اعضای خانواده قبلاً با شلیک اولیه واکسینه شده اند.

این برنامه همچنین واکسن کارمندان RIL و شرکتهای گروهی ، از جمله کارکنان سطح فروشگاه در نزدیک به 13000 فروشگاه خرده فروشی و جیو را واکسینه می کند.

برنامه واکسیناسیون کارمندان وی از بمبئی و سایت های تولیدی آن آغاز می شود و تا هفته آینده در سایر شهرهای بزرگ و پایتخت ایالت آغاز می شود. شهرهای دیگری که کارمندان و شرکای RIL در آنها مستقر هستند ، پیوندهایی را که از قبل با بیمارستان ها و کلینیک های شریک برقرار شده اند ، دنبال می کنیم.

برنامه ریزی سریع و گسترده واکسیناسیون RIL نه تنها باعث ایمنی بیشتر کارکنان و خانواده های آنها می شود ، بلکه به طور قابل توجهی فشار بر سیستم های بهداشت عمومی را کاهش می دهد و به هند کمک می کند تا با چالش های همه گیر مقابله مثرتر داشته باشد.

سلب مسئولیت:(News18.com بخشی از Network18 Media & Investment Limited است که متعلق به Reliance Industries Limited است)

همه آخرین اخبار ، اخبار جدید و اخبار ویروس کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *