با بازگشت گردشگران به پالما ، پلیس محلی همچنان کنترل خواهد کرد

[ad_1]

پلیس محلی برای برقراری نظم در دسترس خواهد بود
پلیس محلی برای برقراری نظم در دسترس خواهد بود. اعتبار: پلیس محلی پالما

شورای پالما با پلیس محلی و اتحادیه های کارگری به نمایندگی از مقامات موافقت کرده است که این نیرو در خط مقدم ارتقا the شهر به عنوان یک مقصد امن پیشگام باشد.

این مدل جدید ، که از سپتامبر 2020 در حال توسعه است ، به طور مداوم کارمندان مستقر در همان مناطق را مشاهده می کند تا آنها از نزدیک در مورد نوع مشکلات پیش آمده آگاهی داشته باشند.

با سیستم تقویت ساختار جدید ، تعداد پلیس های منصوب به این وظایف 82 نفر است و آنها نمی توانند از تعطیلات تابستانی لذت ببرند ، اما 16 ساعت عملیات ویژه را از دوشنبه تا یکشنبه با توازن کنترل شده توسط افسران وظیفه منظم پوشش می دهند.

علاوه بر این ، 55 کارمند برای ادامه گشت زنی در محله های معمول خود منصوب می شوند تا از مناطق گردشگری و مناطق مسکونی به خوبی محافظت شود.

به طور کلی ، وظایف اصلی نیروهای ویژه نقض مقررات شهرداری مربوط به گردشگری مانند فحشا ، فروش اقلام تقلبی ، آلودگی صوتی ، مستی و رفتارهای پر سر و صدا عمومی خواهد بود.

بنابراین ، پلیس محلی در حال تطبیق از مدیریت شهری است که در وضعیت هشدار قرار دارد و بحران بهداشت را برای اطمینان از یک فصل امن گردشگری تطبیق می دهد.

جان اسمیت

جان در سال 1978 با اوفلیا در جبل الطارق ازدواج کرد و بیشتر زندگی خود را صرف چاپ امنیتی و تجارت موذیانه کرد و از تمام قاره ها به جز قطب جنوب بازدید کرد.

پس از بازنشستگی چند سال پیش ، این زوج به خانه خود در Estepona نقل مکان کردند ، و جان به عنوان یک نویسنده اخبار دائمی در گروه رسانه ای EWN ، با علاقه خاصی به امور مالی ، جبل الطارق و صحنه های اجتماعی در Costa del Sol ، تبدیل به یک روزنامه نگار ثابت شد.

با ارسال ایمیل به [email protected] از طریق تماس با +34 951 38 61 61 + یا ارسال پیام در صفحه فیس بوک ماجرای خود را با ما در میان بگذارید www.facebook.com/EuroWeeklyNews

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *