با Sameer Wankhede از NCB آشنا شوید که B-Town را تکان داد

[ad_1]

تقریباً همه بالیوود در حال حاضر یک کابوس جدید و مشترک دارند. نه ، این حضور کمی نیست یا نسخه بدی در روز جمعه نیست. او سمیر وانکده از اداره کنترل مواد مخدر است.

Wankhede یکی از مقامات ارشد درآمد هند (IRS) است که در حال تحقیق درباره رابطه رئا چاکرابورتی بازیگر زن با توطئه مواد مخدر در ارتباط با مرگ بازیگر سوشانت سینگ راجپوت است. و اکنون او دوباره به خبر حمله کشتی تفریحی در بمبئی ، جایی که اتصال به بالیوود دوباره در حوض است ، می پردازد.

همچنین بخوانید “خوب است که من کارت سوار شدن را نگرفتم”: یک گردشگر که از سفر تفریحی توسط تیم مواد مخدر غافل شده بود ، جزئیات این سفر را به اشتراک می گذارد.

به طور اتفاقی ، Wankhede همچنین ارتباطی ویژه با بالیوود دارد ، فراتر از خواست خود. او با Cranti Redcar بازیگر محبوب ماراتی ازدواج کرده است ، که در سال 2003 در فیلم Gangahal با بازیگر Ajay Devgn همکاری کرد. Wanhead و Cranti در مارس 2017 در یک مراسم عروسی خصوصی ازدواج کردند.

وانکده از سال 2008 افسر IRS بوده است. اولین کار او در فرودگاه بمبئی به عنوان مامور گمرک بود. در دو سال گذشته ، تحقیقات به رهبری او و تیمش موفق به کشف مواد مخدر به ارزش 17000 کرون شد.

پستها و قرارهای وی از سال 2008 تا 2020 شامل معاون کمیسر واحد اطلاعات هوایی (AIU) ، JV اضافی آژانس تحقیقات ملی (NIA) ، کمیسر مشترک اداره اطلاعات درآمد (DRI) و مدیر منطقه ای NCB است. به

او در حالی که در بخش گمرک خدمت می کرد ، به بسیاری از افراد مشهور ترخیص کالا از گمرک نداد تا اینکه آنها کالاهای خریداری شده با ارز خارجی را فاش کردند و مالیات بر آنها پرداخت کردند. او بیش از 2000 ستاره مشهور رزرو کرده است که مالیات نمی پردازند.

در سال 2013 ، Wanhede خواننده میکا سینگ را در فرودگاه بمبئی با ارز خارجی گرفت. بلندترین پلیس همچنین به املاک بسیاری از مشاهیر بالیوود ، از جمله آنوراگ کاشیاپ ، ویوک اوبروی و رام گوپال ورما حمله کرده است.

در سال 2011 ، حتی جام جام جهانی کریکت که از طلا ساخته شده بود ، تنها پس از پرداخت وظیفه در فرودگاه بمبئی آزاد شد.

همچنین بخوانید مگاستار پسر بالیوود با مواد مخدر در یک کشتی تفریحی از بمبئی به گوا بازداشت شد. کوکائین ، حشیش و MD کشف و ضبط شد

این بار ، تحت رهبری وی ، NCB شنبه شب به یک کشتی مسافری مسافری که در بمبئی لنگر انداخته بود حمله کرد و مهمانی را در محل استفاده از مواد مخدر شکست. صدها مسافر در کشتی عازم گوا بودند.

مواد مخدر ممنوع توسط برخی از مسافران از جمله نام های بزرگ در بالیوود کشف شد.

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار کرونا را اینجا بخوانید. ما را دنبال کنید در فیس بوک،، توییتر و تلگرامبه[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *