برادر ، خواهر بر اثر برخورد قطار باری در اوتار پرادش اتاوا جان باختند

[ad_1]

یک خواهر و برادر صبح روز پنجشنبه بر اثر برخورد قطار باری در راهروی ویژه باری (DFC) در منطقه اتاوا در اوتار پرادش جان باختند.

رئیس پلیس منطقه اتاوا ، دکتر برادش کومار ، این رویداد را تایید کرد. قربانیان نیتش 15 ساله و انجو 17 ساله شناسایی شدند.

به گفته پلیس اتاوا ، این دو با یک قطار باری در حال حرکت به سمت کانپور در یک راهرو مخصوص باری برخورد کردند. این حادثه حوالی ساعت 6 صبح رخ داد. این حادثه در حالی رخ داد که خردسالان این دو نفر برای کشت محصولات به مزارع خود رفته بودند.

این افسر پلیس همچنین گفت که اجساد این دو نفر توسط پلیس راه آهن دولتی (GRP) کشف و پس از مرگ به بیمارستان دولتی منطقه در اتاوا فرستاده شد.

به گفته یک مقام GRP ، در جریان تحقیقات خود ، آنها دریافتند که آنجو دانشجوی سال اول و دارای مدرک کارشناسی هنر و برادرش کلاس نهم بود. این دو با کار در مزارع خود و پرورش محصولات بر اساس فصل ، درآمد خانواده را تأمین می کردند.

این دو نفر یک پدر مسن ، برادر بزرگتر ریشی ، که در راجکوت کار می کند ، و دو خواهر ، که با کار در مزارع نیز خانواده را تأمین می کنند ، باقی می مانند.

این پلیس افزود: “شیوانی ، انجو و نیتس برای کشت محصولات به زمین خود رفتند. شیوانی و نیتش از ریل عبور کرده بودند و انجو نیز راه او را دنبال می کرد. سپس نیتش متوجه قطاری می شود که از تاندوا می آید.

نایت سعی کرد با فریادی به خواهرش هشدار دهد اما به دلیل صدای قطار ، زنگ هشدار برادرش را نشنید. سپس پسر به پیست شتافت تا خواهرش را از ریل خارج کند ، اما متأسفانه هر دو با قطار برخورد کردند. “

این افسر افزود که روستاییان و افراد محلی که در نزدیک محل حادثه کار می کردند برای نجات خردسالان شتافتند. یکی از افراد محلی که به کمک آنجو و نیتش شتافت گفت: “این دو نفر بلافاصله پس از برخورد با قطار باری جان باختند.”

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار کرونا را اینجا بخوانید. ما را دنبال کنید در فیس بوک،، توییتر و تلگرامبه[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *