برنتفورد پس از غلبه بر سوانزی به لیگ برتر صعود کرد

[ad_1]

برنتفورد به لیگ برتر صعود کرد
برنتفورد به لیگ برتر صعود کرد. تصویر: توییتر

برنتفورد پس از 47 سال قهرمانی فوتبال انگلیس به لیگ برتر صعود کرد

پس از 9 تلاش برای بازی در پلی آف ، سرانجام برنتفورد پس از پیروزی راهی لیگ برتر شد سوانسی سیتی 2-0 در ورزشگاه ومبلی امروز بعد از ظهر ، شنبه 29.

باخت در فینال پلی آف سال گذشته فولام، در این فصل ، زنبورها تصمیم گرفتند که دهمین فصل خوش شانس باشد ، پس از 47 سال اکنون آنها می توانند منتظر شروع فصل آینده در زمینه های برتر باشند.

سوانزی فصل گذشته نیز در مرحله نیمه نهایی پلی آف توسط برنتفورد شکست خورد و اکنون پس از حذف و هنوز پیدا نکردن راه بازگشت به لیگ برتر ، برای چهارمین دوره از مسابقات قهرمانی اعزام می شود.

برنتفورد از همان سوت اول آماده این کار بود – دیداری که از نظر تاریخی بسیار عصبی بوده است – و این شدت مطمئناً باعث شد دروازه بان دروازه بان قوها F باز شودردی وودمن شارژر Brian Mbeumo را فقط در عرض ده دقیقه پایین آورد تا اجازه دهد ایوان تونی تا با خونسردی همیشگی خود را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند تا برنتفورد 1-0 پیش بیفتد.

گل دوم در دقیقه 20 بادبان بادبان سوانزی را پس از یک ضد حمله صاعقه ای دید که مبومو در نیمه راه ومبلی دوید و توپ را به آگهی های تبلیغات ریورسلوف رساند ، که به نوبه خود توپ را برای مارکوندز به شکاف شماره دو رساند. سوانزی

فقط یک دقیقه بعد ، اگر راکت 20 یاردی تونی به تیر دروازه سوانزی برخورد نکرد و برگشت کرد ، بازی می توانست قبل از نیمه کاره حل شود و در پایان نیمه بازی 2-0 شود.

شروع پرتحرک 45 دقیقه دوم دید که قوها در آستانه کاهش اختلاف بودند اما آندره آیو در موقعیت عالی برای گلزنی ، پاس عالی کانر رابرتز را کاملا گیج کرد.

وقتی فولتون یک چالش بسیار بد مقابل ماتیاس جنسن ایجاد کرد که در نتیجه آن در دقیقه 65 کارت قرمز دید ، این دیدار برای سوانزی به پایان رسید تا برنتفورد را صعود کند.

اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن متشکریم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *