برگزارکننده یک مهمانی غیرقانونی در ماربلا دستگیر شد

[ad_1]

برگزارکننده یک مهمانی غیرقانونی در ماربلا دستگیر شد
برگزارکننده یک مهمانی غیرقانونی در ماربلا دستگیر شد. تصویر – پلیس ملی

برگزارکننده یک مهمانی غیرقانونی در ماربلا پس از پیشنهاد آیاهواسکا به مشتری برای رفع تنش و سپس گاز گرفتن سینه یک افسر پلیس دستگیر شد.

برگزارکننده یک مهمانی غیرقانونی در ماربلا پس از پیشنهاد آیاهواسکا به مشتری برای رفع تنش و سپس گاز گرفتن سینه یک افسر پلیس دستگیر شد. این حادثه در تعطیلاتی رخ داد که در آن دو گردشگر انگلیسی سه شب را در یک اتاق دو نفره در یک ویلا در ماربلا رزرو کردند. با این حال ، معلوم شد که محل اقامت با اشخاص ثالث با اتاق های حداکثر 12 نفره و حدود 55 نفر در چادرها مشترک بوده است.

مسئول ادعای این رویداد به دلیل گاز گرفتن قفسه سینه یک افسر پلیس دستگیر شد ، اما این کاملاً در تضاد با نگرش او قبل از ورود پلیس است ، که در آن او پیشنهاد می دهد به گردشگران ayahuasca – یک توهم زا – برای “از بین بردن تنش” پلیس.

دیروز بعد از ظهر جهانگرد و شریک زندگی خود با مبلغ 1000 یورو (868.80 پوند انگلیس) وارد ویلای خود شدند. به محض ورود ، آنها مانند یک مهمانی مورد استقبال قرار گرفتند ، و آنها توضیح خواستند از سازمان ادعا شده این مراسم ، که در آن او به آنها ayahuasca پیشنهاد داد.

سپس جهانگردان با پلیس ملی تماس گرفتند ، که به دلیل تعداد شرکت کنندگان و نقض محدودیت های فعلی ویروس کرونا ، چندین افسر از تیپ امنیت مدنی را اعزام کرد.

وقتی مأموران وارد شدند ، وسایل نقلیه پارک شده “متعددی” را در حوالی روستا دیدند و درب آن باز است. پس از ورود پلیس ، حدود 40 نفر را در باغها مشاهده كردند كه گفته می شود “بازیگوش” هستند ، ماسك ندارند و قوانین فاصله اجتماعی را رعایت نمی كنند. طبق بیانیه پلیس ، آنها همچنین چادر ، نوشیدنی و تجهیزات موسیقی مشاهده کردند.

وقتی حاضران متوجه حضور پلیس شدند ، بیشتر آنها قصد فرار داشتند ، برخی از دیوار شهر پریدند ، در حالی که دیگران سعی کردند وارد اتاق های خانه شوند.

پلیس ملی دوازده نفر را شناسایی کرده است ، یکی از آنها 44 ساله اسپانیایی است که ادعا می کند مسئول ساختمان است. با این حال ، او ادعا شد که از شناسایی خودداری کرده و شروع به توهین به پلیس کرده است – در نهایت یکی از آنها را روی پستان بند گاز گرفت. کارمند نیاز به مراقبت پزشکی داشت.

سپس زن به جرم ارتکاب مقاومت یا نافرمانی و تعرض به یک افسر پلیس دستگیر شد.

منبع: سور

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *