به دنبال “بازداشت خانه” تیم I-PAC در رایانه Tripura ، مامان وزیران را برای آزادی آنها می فرستد

[ad_1]

مامان بانرجی وزیران خود را به تریپورا می فرستد تا اعضای تیم I-PAC را آزاد کند.

وزیر آموزش برادران باسو ، وزیر حقوق مولوی گتاک و نماینده TMC ریتابراتا بانرجی به تریپورا سفر می کنند تا تیم 23 نفره I-PAC را آزاد کنند.

وزیر آموزش و پرورش بنگال غربی ، باسو برادران ، وزیر حقوق مولوی گاتاک و نماینده ترینینول (TMC) ، ریتابراتا بانرجی روز چهارشنبه برای آزادی تیم I-PAC که گفته می شود توسط پلیس محلی در حبس خانگی است ، به تریپورا می آیند.

یک تیم 23 نفره از شرکت نظرسنجی Prashant Kishor I-PAC ، که از هفته گذشته در یک هتل در Agartala در Tripura اردو زده است برای ارزیابی سیاسی TMC مامان بانرجی قبل از انتخابات ایالتی ، گم شده است مجاز نیست. برای کار به بیرون هتل خود برود. تست 23 نفر از اعضای کووید منفی بود.

دبیرکل ملی TMC آبیشک بانرجی دیروز به دولت BJP در تریپورا ضربه زد و گفت که حزب از پیروزی ترینامول در انتخابات بنگال “شوکه” شده و تیم I-PAC را در حبس خانگی نگه داشته است.

“ترس در @BJP4Tripura ، حتی قبل از قدم هایAITCofficial روی زمین ، بیش از حد آشکار است! آنها از پیروزی ما در # بنگال چنان شوکه شده اند که اکنون 23 کارمند IPAC را در حصر خانگی نگه داشته اند. دموکراسی در این ملت به دلیل سو mis مدیریت BJP هزار مرگ دارد! “

با این حال ، پلیس محلی این اتهامات را رد کرد و گفت که بازدیدکنندگان را به عنوان بخشی از یک چک معمول بررسی کرده است.

گفته می شود برخی از حامیان TMC در 21 ژوئیه به اتهام نقض دستورالعمل های همه گیر Covid-19 دستگیر شدند و تعداد زیادی جمع آوری شدند تا به سخنرانی ماما بنرجی ، نخست وزیر بنگال غربی در روز شهید گوش دهند.

TMC معتقد است که BJP از او “می ترسد” زیرا حزب خود را در سراسر کشور گسترش می دهد.

همه آخرین اخبار ، اخبار فوری و اخبار کرونا را در اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *