به گفته اسقف اعظم آرکیپا ، پاپ فرانسیس در سال 2018 به پرو سفر خواهد کرد پرو | انجمن


اسقف اعظم منطقه Arequipa ، خاویر دل ریو آلبا امروز این موضوع را تأیید کرد پاپ فرانسیسکو او “آرزوی” سفر به کشور را دارد و این سفر را در سال 2018 رد نمی کند ، اگرچه طبق برنامه “هیچ تاریخی وجود ندارد”.

دل ریو آلبا امروز در بیانیه ای به ایفه توضیح داد که پاپ این را در طی حضوری که در واتیکان با اسقف های پرو برگزار کرده بود ، گفت.

اسقف اعظم اذعان داشت که رئیس کنفرانس اسقفی پرو ، سالوادور پینیرو گارسیا-کالدرون ، در حال تمدید دعوت پاپ برای سفر به این کشور است و پاپ اذعان کرد که این سفری است که وی به آن اشاره کرده است.

وی گفت: “پاپ گفت این احتمال وجود دارد كه او بدون تردید می خواهد از پرو دیدار كند و این احتمال وجود دارد كه این امر سال آینده باشد.” وی افزود: “او آن را در قلب خود دارد ، او آرزویی دارد ، اما هنوز هیچ تاریخی وجود ندارد.”

دل ریو آلبا این نشست را “بسیار دلنشین ، بسیار برادرانه” توصیف کرد و گفت که فرانسیس از آنها دعوت کرده است تا گفت و گو کنند و تجربیات هر یک از اسقف ها را به اشتراک بگذارند و همچنین کارهایی را که در اسقف هایشان انجام می دهند ، نشان دهند.

وی در پایان گفت: “این دیدار بسیار دلپذیری بود ،” و پاپ آرژانتینی برای شنیدن آنها آزاد بود ، “اگر سوالی داشتیم می خواستیم از او بپرسیم ، راهنمایی کنید.”

EFERelated Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *