بیشتر منتظر کابل Ingles هستید

[ad_1]

بیشتر منتظر کابل Ingles هستید
شمع کابل: وزیر حمل و نقل خوزه لوئیس آبالوس در سفر اخیر خود به آلمریا عکس: خوزه لوئیس آبالوس

بازیابی اسکله Ingles در شهر المریا ممکن است بیش از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود به طول انجامد.

وزارت حمل و نقل اسپانیا اعلام کرده است که اکنون انتظار می رود که این کار تا پایان سال به پایان برسد ، اگرچه هم شرکت مسئول بازسازی ساختار از اوایل قرن 20 و هم اداره بندر معتقدند که ممکن است تا ماه اکتبر به پایان برسد.

منابع نزدیک به مرمت و بازسازی توضیح دادند که همه گیری ، تأمین چوب از کامرون را به تأخیر می اندازد ، که برای آنچه در نهایت مسیر اسکله بار قدیمی است مورد نیاز است.

کابل Ingles که تا سال 1973 کار می کرد ، زمانی برای حمل سنگ آهن از معادن Alquife در گرانادا به کشتی های باری منتظر ، از طریق راه آهن به ایستگاه اصلی راه آهن شهر متصل می شد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار “بیشتر منتظر کابل انگلیس منتظر می مانید” متشکریمه

مقاله قبلیدادخواست پیرس مورگان GMB 360،000 امضای حیرت انگیز را پشت سر می گذارد در حالی که طرفداران خواستار بازگشت او هستند
مقاله بعدییونان کیت های خودآزمایی را توزیع می کند زیرا موارد COVID-19 همچنان بالا است

لیندا هال

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 1970 شروع به نوشتن برای روزنامه های محلی انگلیسی زبان کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، زندگی که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به ساکنان انگلیسی زبان بسیار حیاتی است و در این راه دو نسخه “اسپانیایی خود را گسترش دهید” منتشر می کند ، به انگلیسی زبان ها کمک می کند تا مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *