تجاوز به نوجوان بمبئی به مدت 2 ماه به بهانه “درمان دسی برای کمردرد

[ad_1]

ادعا شده است که یک دختر خردسال به بهانه برخی از درمانهای دسی در بمبئی به مدت دو ماه مورد تجاوز قرار گرفته است. این حادثه پس از آن مطرح شد که قربانی و والدینش از شخصی شکایت کردند که ادعا می کرد ضدعفونی کمر و پا در ناحیه نلاسوپارا را به پلیس بمبئی در روز پنجشنبه ارائه کرده است.

به گفته پلیس بمبئی ، شکایت بازمانده و اعضای خانواده اش در اداره پلیس تولین ثبت شده است.

به گفته یکی از افسران ارشد پلیس در ایستگاه پلیس تولین ، “والدین این کودک خردسال به دلیل تجاوز به دخترش به بهانه ارائه درمان ناخواسته برای کمردرد ، شکایتی را علیه مردی که در همسایگی آنها زندگی می کرد ، ثبت کرده اند.”

این پلیس افزود که والدین بازمانده از تجاوز به دخترش پس از باردار شدن مطلع شدند. یکی از ناراداما در شکایت ذکر شده است.

والدین بازمانده به رسانه ها گفتند که دختر آنها چند روز پیش از درد شدید معده شکایت کرده بود. “ما به دکتری مراجعه کردیم که به ما اطلاع داد که دختر ما باردار است.”

والدین بازمانده نیز گفتند وقتی از دخترمان پرسیدیم آیا ارتباطی وجود دارد ، او همه چیز را به ما گفت. والدین قربانی می گوید: “دختر ما به ما گفت که ناراداما از اولین روز ملاقات با وی به بهانه انجام درمانهای دسی کمر درد به او تجاوز کرده است.”

آنها همچنین به رسانه ها گفتند که وقتی پزشکان نتوانستند دخترشان را از کمر درمان کنند ، به امید بهبودی از شارلاتان ها شروع به دیدار کردند. “یکی از همسایگان ما در مورد درمان های دسی ناراداما ، برداشتن کمر و سایر دردهای مفصلی به ما اطلاع داد. والدین مقتول گفتند ، به این امید که درمان بدنی او دختر ما را درمان کند ، ما از او قرار ملاقات دریافت کردیم.

پلیس بمبئی بر اساس قانون POCSO و چندین بخش دیگر از قانون مجازات هند (IPC) یک FIR علیه نارادهام تشکیل داده است. پلیس گفت که در حال بررسی این موضوع است که آیا ناراداما به همین بهانه به زنان یا کودکان دیگر تجاوز کرده است یا خیر. یک افسر پلیس در ایستگاه پلیس تولین گفت: “ما متهم را دستگیر کردیم.”

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار افغانستان را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *