خانواده میزبان اسنودن قادر به اقامت در هنگ کنگ نخواهند بود آسیا جهان

[ad_1]

اداره مهاجرت دولت هنگ کنگ وکلای آسیب دیدگان در یک کنفرانس مطبوعاتی گفتند که درخواست پناهندگی مهاجران غیرقانونی ، که ادوارد اسنودن ، مأمور سابق سازمان سیا آمریکا در سال 2013 استقبال کرده است ، رد شد.

اداره مهاجرت جمعه گذشته درخواست هفت نامزد را رد کرد ، اما تنها پس از اعلام عمومی این خبر از طریق وکلا.

رابرت تیبو ، یکی از طرفداران این گروه ، پس از اطلاع از تصمیم دولت هنگ کنگ ، گفت: “مدیر مهاجرت به مشتریان ما اعتماد ندارد.”

تیبو گفت هنگ کنگ معتقد است که موکلان وی “علیرغم اینکه اسنودن در زمان خود علناً تأیید کرده است که آنها به او پناه داده اند ، شواهد کافی نشان ندادند.

[Snowden: su abogado habló sobre posible extradición a EE.UU. ]

آنها پس از افشای لیست های بی شماری از اسناد طبقه بندی شده ، فاش کردن یک شبکه جاسوسی الکترونیکی ، که عمدتا توسط ایالات متحده انجام می شود ، در سال 2013 به مدت دو هفته به طور مخفیانه میزبان مامور سابق سیا ادوارد اسنودن در خانه های خود بودندخانواده میزبان اسنودن نمی توانند در هنگ کنگ اقامت داشته باشند

از نظر وكیل ، تصمیم دولت “فقط” منوط به مشاركت موکلانش ، چهار بزرگسال و سه خردسال ، در مورد جاسوسی بین المللی است.

وی گفت: “وتو در مورد درخواست پناهندگی هفت آسیب دیده در همان روز اعمال می شود ، با وجود اینکه هر فرد بالغی در طول سالها درخواست پناهندگی داده است.”

متهمان از روز جمعه پانزده روز مهلت دارند ، روزی که از امتناع دولت از ارائه ادعاهای مربوطه از طریق اداره مهاجرت ، که می تواند به طور رسمی دستور اخراج و بازداشت پناهجویان را صادر کند ، به وی اطلاع داده می شود. در روزهای بعدی

[Rusia: Putin podría devolver a Snowden como “regalo” para Trump]

این پرونده مربوط به زن فیلیپینی ، ونسا می رودل و دختر چهار ساله اش آجیت پوشپاکومارا است. و همچنین سرباز سابق سریلانکا Supun Tilina Kelapata ، همسرش Nadeyeka Dilrukshi Nonis و دو فرزند آنها.خانواده میزبان اسنودن نمی توانند در هنگ کنگ اقامت داشته باشند

به گفته تیببو ، این اداره پس از مشخص شدن هویت آنها در رسانه های سراسر جهان در سال گذشته ، درخواست های پناهندگی و پناهندگی برای بزرگسالان را دوباره فعال کرد.

به نوبه خود ، متقاضیان پس از تحت تعقیب قرار گرفتن ، شکایات زیادی ارائه دادند هنگ کنگ توسط مقامات سریلانکا ، اگرچه دولت هنگ کنگ هرگز آنها را مورد توجه قرار نداد.

[Abogado de Snowden pide a Trump cancelar persecución judicial]

به همین دلیل ، افراد متضرر در کانادا درخواست پناهندگی داده اند ، دولت این کشور از سه هفته قبل روند رسیدگی را آغاز کرده و منتظر است مقامات آن کشور در اسرع وقت به وی اعطا کنند.

منبع: EFE

آخرین اخبار از جهان …[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *