داستان آدم ربایی شسته نشد

[ad_1]

داستان آدم ربایی شسته نشد
صحنه ربودن: Playa de los Muertos ، جایی که گفته می شود قربانی مورد حمله قرار گرفته است. عکس: ایزول

در پاسخ به تماس اضطراری 062 ، Guardia Civil به کمک یک قربانی ربوده 41 ساله رفت.

وی توضیح داد كه قبل از بازگشت به اتومبیل موفق شد از دست سه مرد کلاه دار با لهجه های خارجی که وی را با سلاح ربوده بودند فرار کند. سپس وی را به پلایا د لوس مورتوس در Carboneras بردند و در آنجا مورد تهدید و حمله قرار گرفت.

هنگامی که اظهارات وی را دریافت کردند ، افسران متوجه چندین ناسازگاری شدند و هنگامی که از نزدیک تر مورد سedال قرار گرفتند ، سرانجام قربانی ادعا کرد که برای ربودن مهر قایق خود که توسط گاردیا مدنی توقیف شده بود ، آدم ربایی را جعل کرده است.

وی اکنون به اتهام سو misاستفاده از وقوع جرم مواجه است


اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای کمک به اتحاد مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های PCR انجام می دهد. لطفا به ما کمک کنید تا دولت انگلستان را ترغیب کنیم در اینجا هزینه ها را محدود کنید

لیندا هال

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیش از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 70 شروع به نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به انگلیسی زبان ها بسیار حیاتی است و در این راه دو نسخه “اسپانیایی خود را گسترش دهید” منتشر می کند ، به انگلیسی زبان ها کمک می کند تا مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *