در بنیتاشل پارک کنید و خرید کنید

[ad_1]

در بنیتاشل پارک کنید و خرید کنید
قوانین پارکینگ: دو خیابان مرکزی در بنیتاشل با پارکینگ ترجیحی برای خریداران

سه پارکینگ جدید در بنیتاشل برای خریداران کال لا لا و کال شهردار در بنیتاشل اختصاص داده خواهد شد.

شهردار بنیتاخل میگل آنجل گارسیا توضیح داد ، دفتر شهردار امیدوار است که این امر باعث تقویت عرف در محله های مرکزی شود ، در حالی که منطقه ای برای بارگیری و تخلیه کامیون ها و کامیون ها فراهم می کند.

گارسیا گفت: “عدم چرخش وسیله نقلیه از دیرباز مشکل است” و ما امیدواریم که این حرکت به جامعه محلی که نیروی محرکه شهر است کمک کند. “

مناطق پارکینگ جدید که اکنون کاملاً علامت گذاری شده اند ، از دوشنبه تا شنبه بین ساعت 8.30 تا 13.30 و بین روزهای 16.30 تا 20.30 فقط در روزهای هفته باز خواهند بود.

گارسیا گفت ، خارج از این ساعت ها ، و همچنین روزهای یکشنبه و روزهای برگزاری جشن ، هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این اخبار “Park and Shop in Benitachell” اختصاص دادید متشکریم. برای اخبار روز بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنیده

لیندا هال

لیندا از 24 سالگی ، کمی بیش از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او از اواسط دهه 70 شروع به نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را پشت سر می گذارد ، زندگی که به اعتقاد او هنگام انتقال اخبار به انگلیسی زبانان بسیار حیاتی است و در این راه دو نسخه “اسپانیایی خود را گسترش دهید” منتشر می کند ، به انگلیسی زبان ها کمک می کند تا مهارت های زبان خود را گسترش دهند. او از حضور در تولد اخبار هفتگی یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با شور و اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *