در دست گرفتن یک کودک ، اعتراف به عشق آزار جنسی نیست ، حکم دادگاه POCSO ، 28 ساله را توجیه می کند

[ad_1]

متهم که پس از پیشنهاد ازدواج با دختری 17 ساله در سال 2017 دستگیر و دستگیر شد

متهم که پس از پیشنهاد ازدواج با دختری 17 ساله در سال 2017 دستگیر و دستگیر شد

متهم که پس از پیشنهاد ازدواج با دختری 17 ساله در سال 2017 دستگیر و دستگیر شد

  • News18.com
  • اخرین بروزرسانی:08 آگوست 2021 ، 08:41 IST
  • ما را دنبال کنید:

در جلسه دیگری در مورد پرونده تحریک جنسی علیه یک خردسال ، دادگاه POCSO مرد 28 ساله ای را به این دلیل که دست یک کودک خردسال و اعتراف به عشق او را آزار و اذیت جنسی نمی داند تبرئه کرد.

متهم که پس از پیشنهاد ازدواج با دختری 17 ساله در سال 2017 دستگیر و دستگیر شد ، پس از حکم دادگاه ویژه POCSO مبنی بر عدم وجود شواهدی مبنی بر قصد جنسی متهم ، آزاد شد.

دادگاه در صدور تصمیم خود خاطرنشان کرد که هیچ شواهد قابل ملاحظه ای وجود ندارد که نشان دهد متهم پیگیرانه او را دنبال کرده است ، او را در مکانی جداگانه تحت پوشش قرار داده یا از نیروی جنایی استفاده کرده است تا قصد خشم و عفت خردسال را داشته باشد.

“من متوجه می شوم که دادستانی در ارائه شواهدی برای اثبات فراتر از هر گونه شک و شبهه معقول نتوانسته است که متهم مرتکب این اعمال به عنوان ادعا شده شده باشد. بنابراین ، متهم حق دارد از سوءظن استفاده کرده و متعاقباً او را تبرئه کند. “

به طور خاص ، این اولین بار نیست که نگه داشتن دست کودک به عنوان جرم جنسی رد می شود. پیش از این ، دادگاه عالی بمبئی حکم یک مرد 50 ساله را طبق بندهای 8 و 10 قانون POCSO به اتهام خشونت علیه یک دختر 5 ساله لغو کرد و حکم داد که دکمه های شلوار او را نگه می دارد و دست های یک کودک را نمی گیرد. تحت تعریف “خشونت جنسی” قرار می گیرد.

این پرونده بر اساس شکایت مادر قربانی است که ادعا می کند متهم دست دختر بزرگترش را گرفته ، دکمه شلوارش را باز کرده و از قربانی خواسته است تا زمانی که والدینش در خانه نبودند به رختخواب او برود.

قاضی پوشپا گاندیوالا ، هنگام صدور حکم ، حکم داده بود که لمس سینه های یک کودک 12 ساله بدون در آوردن لباس “خشونت جنسی” نیست زیرا هیچ تماس پوستی با پوست وجود نداشت.

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *