در Id-Ul-Adha هیماچال پرادش برای زنان مسلمان اتوبوس سواری رایگان ارائه می دهد

[ad_1]

طرح یک روزه از طلوع تا غروب آفتاب قابل اجرا است.

طرح یک روزه از طلوع تا غروب آفتاب قابل اجرا است.

HRTC) در شیملا ، این دستور را امضا کرده و به همه ایستگاه های اتوبوس دستور داده است که آنها را به درستی انجام دهند.

دولت هیماچال پرادش به مناسبت عید سعید قربان امروز سفر رایگان برای زنان مسلمان را با تمام اتوبوس های دولتی فراهم می کند. طرح یک روزه از طلوع تا غروب آفتاب طبق دستور رسمی قابل اجرا است. وینود شارما ، که مدیر منطقه ای شرکت حمل و نقل جاده ای هیماچال (HRTC) در شیملا است ، این دستور را امضا کرد و به همه ایستگاه های اتوبوس دستور داد آن را رعایت کنند.

شارما در دستور خود گفت: “در تعطیلات عید قربان باکرید در 21 ژوئیه ، به تمام اتوبوس های شرکت حمل و نقل جاده ای هیماچال در هیماچال پرادش دستور داده شد که سفر رایگان زنان مسلمان را به مدت یک روز فراهم کنند.”

در موارد Raksha Bandhan و Bhaya Dui همچنین شاهد دریافت تسهیلات رایگان زنان برای سفر با اتوبوس های دولتی در هیماچال پرادش هستیم.

به هر حال دانشجویان از عوارض اتوبوس های دولتی در هیماچال پرادش معاف هستند. آنها فقط باید شناسه مدرسه خود را نشان دهند تا با اتوبوس های HRTC به طور رایگان سفر کنند.

جامعه مسلمانان امروز عید قربان را جشن می گیرند. نخست وزیر نارندرا مودی و رئیس جمهور رام نات کوویند به همین مناسبت برای شهروندان سخنرانی می کنند. جشن ها با توجه به وضعیت Covid-19 تا حد زیادی محدود بود.

اکثر ایالت ها از مردم خواسته اند که در مساجد جمع نشوند و برای امنیت خانه های خود نماز بخوانند. جشن های عمومی نیز برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا محدود است.

همه آخرین اخبار ، اخبار جدید و اخبار ویروس کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *