دولت می گوید که بسیار نگران امنیت مردم در مناطق تولید کننده زغال سنگ در جاریا ، رانیگانج است

[ad_1]

با توجه به چالش هایی مانند بلایای طبیعی ، از جمله آتش سوزی در مناطق زغال سنگ ، این مرکز اعلام کرد که به شدت نگران ایمنی افرادی است که در چنین مناطقی از جاریا ، جارخند و رانیگانج ، بنگال غربی زندگی می کنند. سلاح های ذغال سنگ هند Bharat Coking Coal Ltd (BCCL) و Eastern Coalfields Ltd (ECL) به ترتیب در Jaria و Raniganj دارای معادن فعال هستند.

وینود کومار تیواری ، دبیر اضافی ذغال سنگ گفت: “دولت بسیار نگران ایمنی افرادی است که در مناطق استخراج زغال سنگ در جاریا و رانیگانج زندگی می کنند … اولویت اصلی این شرکت باید اطفا حریق در جاریا با معرفی فن آوری های جدید باشد.” وی در ادامه گفت ECL به طور فعال مناطق فعال در سطح آتش سوزی را تحت فشار قرار داده است ، اما آتش سوزی همچنان در جاریا یک چالش است.

وزارت ذغال سنگ در بیانیه ای گفت ، برای جلوگیری از بلایای طبیعی در مزارع ذغال سنگ Jharia و Raniganj در Jharkhand و West Bengal ، یک طرح جامع برای بازگرداندن خانواده های آسیب دیده در یک مکان امن ترسیم شده است. وزارت زغال سنگ در حال سازماندهی یک سمینار یک روزه در روز چهارشنبه در جاده به طرح جامع جاریا و رانیگانج در CCL است.

این سمینار با هدف تسریع در توانبخشی خانواده های آسیب دیده به مکان های امن در جاریا (جارخند) و رانیگانج (بنگال غربی) برگزار شد. Binay Dayal ، مدیر فنی ذغال سنگ هند خطاب به شرکت کنندگان گفت که اسب آبی ذغال سنگ متعهد به حل مشکل آتش سوزی جارخند است و تحقیقات زیادی در گذشته انجام شده است.

همه آخرین اخبار ، اخبار جدید و اخبار ویروس کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *