دکتر ردی می گوید که دوز قطعات Sputnik V را برای تولید در هند دریافت کرده است

[ad_1]

دکتر ردی ، داروساز مستقر در حیدرآباد ، روز دوشنبه گفت که دوزهایی از اجزای واکسن Sputnik V روسیه را دریافت کرده است و هند می تواند دوزهای تولید محلی را در ماه سپتامبر انتظار داشته باشد. این شرکت دارویی اعلام کرد که با صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF) در حال افزایش منابع است.

“ما 31.5 دوز محلی از جزء 1 و 4.5 دوز محلی از جزء 2 واکسن Sputnik V در هند دریافت کردیم. ما برای افزایش عرضه با RDIF همکاری نزدیک داریم. ما همچنین با شرکای خود در هند برای آمادگی تولید همکاری می کنیم. “

وی گفت: “ما انتظار داریم که دوزهای تولید محلی از سپتامبر تا اکتبر در دسترس باشد.”

ام وی رامانا ، مدیرعامل مارک های تجاری (هند و بازارهای نوظهور) ، دکتر ردیس ، قبلاً گفته بود که به دلیل جهش ناگهانی موارد COVID-19 در روسیه ، ورود دوزهای Sputnik V به تأخیر افتاده و می توان تا اوت وضعیت را تسکین داد. پایان.

“در حال حاضر ، تولیدکنندگان داخلی در مرحله جذب فناوری و گسترش هستند. ما انتظار داریم که از دوره اکتبر تا سپتامبر احتمالاً یک ماهواره تولید محلی در اختیار داشته باشیم. “

دکتر ردی ، که با RDIF برای Sputnik V در هند مرتبط است ، واکسن را در مه 2021 پس از دریافت EUA در آوریل 2021 در هند منتشر کرد. رامانا گفت که این شرکت در حال مذاکره با RDIF برای افزایش عرضه است.

RDIF با شش تولید کننده داروی هندی برای تولید Sputnik V. تماس گرفته است. دکتر Reddy’s با صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه در حال فروش است تا اولین دوزهای 125 میلیون نفری (250 میلیون ویال) واکسن Sputnik V را در هند بفروشد.

این مقام گفت که این واکسن در 80 شهر منتشر شده و بیش از 2.5 میلیون نفر از این نیش دریافت کرده اند. وی در پاسخ به پرس و جو ، گفت که آزمایشات Sputnik V در نوجوانان در روسیه آغاز شده است و انتظار می رود تا اکتبر به پایان برسد.

در همین حال ، دکتر ردی در بیانیه مطبوعاتی خود گفت که SVAAS Wellness Limited ، زیرمجموعه ای کاملاً متعلق به شرکت داروساز وابسته به شرکت بیمه ICICI Lombard General Limited ، در حال راه اندازی اولین پیشنهاد سرپایی هند بدون پول نقد است. این همکاری راه اندازی راه حل دیجیتال مراقبت های بهداشتی دکتر است. Reddys “SVAAS” را نشان می دهد و نفوذ عمیق تری از ICICI Lombards به فضای سلامتی را نشان می دهد.

(دارای ورودی های PTI)

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *