دیوان عالی کشور سو سو موتور را برای مرگ قاضی جارخند پذیرفت و درخواست گزارش در عرض یک هفته را داد

[ad_1]

دادگاه قاضی عالی هند از دادگاه عالی با آگاهی موتورسیکلت از مرگ قاضی جارخند در دانباد روبرو شده است.

دیوان عالی همچنین گزارشی درباره ایمنی قضات ایالتی درخواست کرد. شورای SC گزارشی از دبیر کل Jharkhand درخواست کرد که ظرف یک هفته ارائه شود.

دیوان عالی همچنین گزارشی از وضعیت کلی نظم درخواست کرد.

در همین حال ، دادگاه عالی Jharkhand در حال حاضر به طور روزانه تحقیقات را زیر نظر دارد

دو نفر روز پنجشنبه در ارتباط با پرونده قتل دستگیر شدند. هر دو بازداشت پس از بازیابی سه چرخه درگیر در حادثه صبح چهارشنبه انجام شد.

“ما دو نفر به نام های لاخان ورما و راهول ورما را دستگیر کردیم که صبح پنجشنبه در این حادثه نقش داشتند. رئیس پلیس دانباد سانجیو کومار به PTI گفت. “Rahul Verma ، ساکن Digwadih ، Dhanbad ، از غرفه Dhanbad Tempo و دیگری از منطقه ایستگاه پلیس Mangrudih در Giridih دستگیر شد.” کومار گفت که سه چرخه نیز توسط Giridich و به نام یک زن ثبت شده است.

یک تیم تحقیقاتی ویژه برای تحقیق در مورد مرگ یک قاضی در Jharkhand ایجاد شده است ، پس از آنکه تصاویر امنیتی سرد نشان می دهد یک قتل انجام شده است ، به جای آنچه در ابتدا تصور می شد اجتناب تصادفی است.

جت های اضافی و قاضی منطقه ای اوتام آناند در هنگام دویدن صبحگاهی روزانه خود حضور نداشتند که سه چرخه به او برخورد کرد. SIT پس از آنکه تصاویر دوربین مدار بسته نشان داد که سه چرخه ناگهان به سمت چپ جاده منحرف شده و قبل از فرار از صحنه به داور برخورد کرده است ، راه اندازی شد.

قاضی آناند توسط عابران فوراً به دانشکده پزشکی شهر منتقل شد ، اما پزشکان گفتند او در حالی که او را آورده بودند مرده است.

خانواده اش از ناپدید شدن وی در زمانی که وی در 7 صبح برنگشته بود خبر دادند. سرانجام پلیس او را به بیمارستان رساند و او را مردی دانست که در تصادف رانندگی جان باخت.

پلیس می گوید از تصاویر دوربین مدار بسته مشخص است که سرعت به طور عمدی به او ضربه زده است. بررسی ها نشان می دهد خودرو چند ساعت قبل از ضربه قاضی به سرقت رفته است. در آخرین تحولات ، راننده ریکشا و دو همکارش توسط پلیس دستگیر شدند.

کانون وکلای دادگاه عالی (SCBA) روز پنجشنبه از دیوان عالی خواست تا در مورد قتل یک پیام سووتو بگیرد و اضافه کرد که تصاویر نظارت تصویری از منطقه باید ضبط شود. وی افزود: “این حمله به استقلال قوه قضاییه است و شبیه حمله عمدی به قاضی است.”

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *