رئیس جمهور والنسیا AstraZeneca Covid Jab را پذیرفت


رئیس جمهور والنسیا AstraZeneca Covid Jab را پذیرفت
رئیس جمهور والنسیا اعتبار تصویر AstraZeneca Covid Jab را دریافت کرد: Ximo Puig

رئیس ValENCIAN توسط AstraZeneca Covid ضربه می خورد

رئیس جامعه والنسیا ، Ximo Puig مفتخر است که در توییتر اعلام کند که اولین دوز واکسیناسیون AstraZeneca Covid-19 خود را روز دوشنبه ، 19 آوریل ، در شهر هنرها و علوم در والنسیا دریافت کرده است. رئیس منطقه 62 ساله در ساعت 3:36 بعد از ظهر ضربه ای دریافت کرد و توییتر خود را با این جمله همراه کرد: “گریس. ادامه “

مانولو ماتا ، 61 ساله ، از PSPV در لاس کورتس والنسیانوس ، امروز نیز همین ضربه را از ویروس کرونا دریافت کرد و به همین ترتیب برای جشن گرفتن این پرونده به شبکه های اجتماعی متوسل شد و ادعا کرد که کل روند “بسیار سریع و بدون درد” است.

تلقیح والنسیایی های بزرگسال در روزی رخ می دهد که مشکلات زیادی در مورد واکسن Covid بوجود می آیند. اوایل روز دوشنبه ، طرحی برای توزیع واکسن در اسپانیا خبر از رسیدن حدود 1.2 میلیون دوز Pfizer به این کشور را فراهم کرد که آماده توزیع در جوامع خودمختار است.

در همین حال ، وزارت بهداشت اعلام کرده است که به زودی یک آزمایش بالینی آغاز می شود که در آن دوز Pfizer به افرادی که قبلاً واکسن AstraZeneca را دریافت کرده اند ، داده می شود.

در ساعات اخیر مشخص شده است که وزارت بهداشت قصد دارد با پیشنهاد افزایش زمان انتظار بین دوزهای اول و دوم واکسن های Pfizer و Moderna از 21 به 42 روز از طریق پیشنهاد ، به رهبران جوامع خودمختار اسپانیا خطاب کند. برای سرعت بخشیدن به برنامه.

طبق آخرین داده های وزارت بهداشت ، 9،002،054 نفر ، یعنی 19 درصد از جمعیت ، از ابتدای کار واکسیناسیون حداقل یک دوز دریافت کرده اند و 3،328،701.7٪ برنامه کامل را دارند. از 13،703،085 دوز تحویل داده شده به اسپانیا تا به امروز ، 90٪ از آن به عموم مردم تزریق شده است.

منبع: Informacion

_______________________________________________________________

اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای کمک به اتحاد مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های PCR انجام می دهد. لطفا به ما کمک کنید تا دولت انگلستان را ترغیب کنیم در اینجا هزینه ها را محدود کنیدRelated Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *