رئیس جمهور والنسیا AstraZeneca Covid Jab را پذیرفت

[ad_1]

رئیس جمهور والنسیا AstraZeneca Covid Jab را پذیرفت
رئیس جمهور والنسیا اعتبار تصویر AstraZeneca Covid Jab را دریافت کرد: Ximo Puig

رئیس ValENCIAN توسط AstraZeneca Covid ضربه می خورد

رئیس جامعه والنسیا ، Ximo Puig مفتخر است که در توییتر اعلام کند که اولین دوز واکسیناسیون AstraZeneca Covid-19 خود را روز دوشنبه ، 19 آوریل ، در شهر هنرها و علوم در والنسیا دریافت کرده است. رئیس منطقه 62 ساله در ساعت 3:36 بعد از ظهر ضربه ای دریافت کرد و توییتر خود را با این جمله همراه کرد: “گریس. ادامه “

مانولو ماتا ، 61 ساله ، از PSPV در لاس کورتس والنسیانوس ، امروز نیز همین ضربه را از ویروس کرونا دریافت کرد و به همین ترتیب برای جشن گرفتن این پرونده به شبکه های اجتماعی متوسل شد و ادعا کرد که کل روند “بسیار سریع و بدون درد” است.

تلقیح والنسیایی های بزرگسال در روزی رخ می دهد که مشکلات زیادی در مورد واکسن Covid بوجود می آیند. اوایل روز دوشنبه ، طرحی برای توزیع واکسن در اسپانیا خبر از رسیدن حدود 1.2 میلیون دوز Pfizer به این کشور را فراهم کرد که آماده توزیع در جوامع خودمختار است.

در همین حال ، وزارت بهداشت اعلام کرده است که به زودی یک آزمایش بالینی آغاز می شود که در آن دوز Pfizer به افرادی که قبلاً واکسن AstraZeneca را دریافت کرده اند ، داده می شود.

در ساعات اخیر مشخص شده است که وزارت بهداشت قصد دارد با پیشنهاد افزایش زمان انتظار بین دوزهای اول و دوم واکسن های Pfizer و Moderna از 21 به 42 روز از طریق پیشنهاد ، به رهبران جوامع خودمختار اسپانیا خطاب کند. برای سرعت بخشیدن به برنامه.

طبق آخرین داده های وزارت بهداشت ، 9،002،054 نفر ، یعنی 19 درصد از جمعیت ، از ابتدای کار واکسیناسیون حداقل یک دوز دریافت کرده اند و 3،328،701.7٪ برنامه کامل را دارند. از 13،703،085 دوز تحویل داده شده به اسپانیا تا به امروز ، 90٪ از آن به عموم مردم تزریق شده است.

منبع: Informacion

_______________________________________________________________

اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای کمک به اتحاد مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های PCR انجام می دهد. لطفا به ما کمک کنید تا دولت انگلستان را ترغیب کنیم در اینجا هزینه ها را محدود کنید[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *