رئیس جمهور کوویند در یک سفر سه روزه به UP به کانپور رسید

[ad_1]

رئیس جمهور رام نات کوویند اواخر جمعه شب با قطار ویژه ریاست جمهوری خود وارد کانپور شد و در مراسم استقبال توسط آناندیبن پاتل ، فرماندار اوتار پرادش و رئیس یوگی آدییتانات پذیرفته شد. رئیس جمهور در سفری سه روزه به زادگاهش سفر کرده است. با قطار ویژه از ایستگاه راه آهن Safdarjung در دهلی بروید. قطار در ایستگاه مرکزی Kanpur در دو ایستگاه ، در Jhinjhak و Rura در Kanpur Dehat ، ایستاد.

مطابق با اعلامیه مطبوعاتی صادر شده از کمیسیون کانپور ، کوویند در طول این تور ، از زادگاه خود ، روستای پاراونه در منطقه کانپور دهات دیدار خواهد کرد. در بیانیه افزوده شده است که وی روز یکشنبه در برنامه های مختلف پیش بینی شده در روستای پاراونه شرکت خواهد کرد.

در تاریخ 28 ژوئن ، رئیس جمهور از ایستگاه راه آهن مرکزی کانپور سوار قطار می شود تا برای یک بازدید دو روزه به لکنو برسد. كانپور دهات ، فرمانده پلیس كشاور كومار چودری ، گفت كه رئیس جمهور در نزدیكی با نزدیكان و آشنایان قدیمی خود در ایستگاه های جینجهك و رورا ، جایی كه قطار ویژه متوقف می شود ، در تعامل است.

وی افزود: وی در این ایستگاه ها مورد استقبال چشمگیر قرار گرفت. پس از 15 سال فاصله ، رئیس جمهور فعلی با قطار سفر می کند.

از زمان ریاست جمهوری این اولین بازدید کوویند از زادگاهش است. وی از روزهای مدرسه و روزهای ابتدایی خدمات اجتماعی با آشنایان قدیمی خود ارتباط برقرار خواهد کرد. اگرچه او می خواست زودتر از این سایت بازدید کند ، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا نمی تواند این سایت انجام شود.

رشتراپاتی بهاون در بیانیه ای گفت: “رئیس جمهور هنگام سوار شدن به قطار ، از كوچه یادبود كه در طی یك دوره هفت دهه از زندگی او ، از كودكی تا بالاترین مقام مشروطه در این كشور طی می شود ، سفر خواهد كرد.” زودتر گفت آخرین باری که رئیس جمهور با قطار سفر کرد در سال 2006 بود ، زمانی که APJ عبدالکلام برای شرکت در رژه اساتید آکادمی نظامی هند (IMA) سوار قطار ویژه ای از دهلی به دهرادون شد.

رشتراپاتی بهوان گفت ، داده ها نشان می دهد که اولین رئیس جمهور کشور ، راجندرا پراساد ، اغلب با قطار سفر می کرد. راه آهن گفت که خدمات سالن ریاست جمهوری ، که توسط استقلال استفاده می شود ، با دستور رئیس جمهور خاتمه یافت.

نورث در بیانیه ای از راه آهن گفت: “این کرورای ایالتی را از روپیه هایی که سالانه برای ساخت و نگهداری سالن استفاده می شد نجات داد. پس از اینکه کووید وارد یک رژیم احیا و احیا شد ، راه آهن هند از رئیس جمهور خواست تا با حمل و نقل عمومی سفر کند.” در آنجا آمده است که یک خط قطار ویژه برای حضرتعالی ترتیب داده شده است تا از دهلی به روستای زادگاه خود سفر کند.

“این حرکت باعث تقویت روحیه عالی برای کارگران راه آهن خواهد شد که با سخت کوشی خدمات خود را در مواقع سخت همه گیر ارائه داده اند. همچنین به تشویق و اعتماد سازی مردم برای استفاده از قطار برای سفر برای تجارت ، گردشگری و سایر اهداف کمک خواهد کرد. به مناطق مختلف کشور “، در بیانیه روز جمعه گفت. وزیر راه آهن گویال که برای اعزام کویند در ایستگاه حضور داشت ، از وی برای استفاده از راه آهن برای سفر تشکر کرد و گفت که پس از همه گیری ، شبکه گسترده راه آهن به کشور کمک می کند خیلی زود شکوه اقتصادی خود را بدست آورد.

در تاریخ 29 ژوئن ، کوویند با یک پرواز ویژه به دهلی نو باز خواهد گشت.

همه آخرین اخبار ، اخبار فوری و اخبار ویروس کرونا را اینجا بخوانید[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *