راه آهن هند “کلاس اقتصادی AC” را معرفی می کند

[ad_1]

راه آهن هند برای دستیابی به تعالی بی وقفه در تلاش است. از نوع خواب Tejas تا معرفی قطارهای Vande Bharat در زمان آینده ، تمرکز همه پروژه ها سهولت ، راحتی و امنیت مسافران است. هم اکنون کلاس اقتصادی به عنوان ویژگی جدیدی در سفر با قطار معرفی می شود. این کلاس اقتصادی تهویه مطبوع که مدتها در انتظار آن بود آماده معرفی است. در مجموع 27 مربی به طور خاص برای این کلاس خاص طراحی شده اند. این اتوبوس ها بین راه آهن های مختلف منطقه ای برای استفاده توزیع می شوند.

در مجموع 27 مربی به طور خاص برای این کلاس طراحی شده اند. (عکس: Piyush Goyal / Twitter)

قطارهای زیر راه آهن غربی و قطارهای دیگر که از چند قسمت دیگر کشور منشا می گیرند ، دارای این اتوبوس های جدید AC-Economy هستند. برخلاف اتوبوس های AC-III ، این قطارها به جای 72 صندلی 83 صندلی دارند. با این حال ، هنوز نرخ کرایه این اتوبوس ها توسط شورای راه آهن تعیین نشده است. به احتمال زیاد پس از مقایسه مناسب با اتوبوس های AC-III و سطح اولیه فعلی سفر AC در قطارهای مسافت طولانی ، قیمت ها نهایی می شود.

برخلاف اتوبوس های AC-III ، این قطارها به جای 72 صندلی ، 83 صندلی دارند. (عکس: Piyush Goyal / Twitter)

بخشی از راه آهن هند معتقد است که قیمت بلیط باید در دسترس افرادی باشد که معمولاً بلیط Sleeper را خارج از AC خریداری می کنند. اگرچه بحث دیگری وجود دارد که از نزدیکترین تعرفه ها به تعرفه های سطح AC-III پشتیبانی می کند. در مورد مقامات ، موضوع تعرفه ها از ماه مه بین دو کشور در انتظار است. همچنین آموخته شده است که وزارتخانه احتمالاً در جلسه بعدی شورای راه آهن تصمیمی رسمی در مورد قیمت گذاری اتخاذ خواهد کرد.

کلاس جدید احتمالاً در سند رزرو 3E نامیده می شود. (عکس: Piyush Goyal / Twitter)

اگر در مورد طراحی صحبت کنیم ، کلاس اقتصادی در نگاه اول به نظر می رسد یک ارتقا از تخت بدون AC است ، در حالی که تقریباً برابر با سطح AC-III است ، با یک محفظه اضافی برای فضای اضافی.

ایندیان اکسپرس گفت این مفهوم در حال کار است زیرا دولت می خواهد سفرهای AC ارزان قیمت را معرفی کند. وی فاش کرد که با توجه به بحث داخلی هیئت مدیره ، کلاس جدید در سند رزرو 3E نامیده می شود.

کلاس AC Economy با اسکله های اضافی زودتر از این که قطارهای Garib Rath زمین های بیشتری را بارگیری کنند ، از کار افتاد. مسافران با ناراحتی روبرو هستند و تعدادی از شکایات ارائه شده است.

همه آخرین اخبار ، اخبار جدید و اخبار ویروس کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *