رنو قصد دارد اسپانیا را به یک غول اتومبیل اروپایی تبدیل کند

[ad_1]

رنو قصد دارد اسپانیا را به یک غول اتومبیل اروپایی تبدیل کند
رنو قصد دارد اسپانیا را به یک غول اتومبیل اروپایی تبدیل کند. تصویر: wikimedia

RENAULT قصد دارد اسپانیا را تا چند سال آینده به یک غول خودروسازی اروپا تبدیل کند

صنعت خودرو ، مانند اکثر صنایع ، در طی همه گیری همه به شدت آسیب دیدند ، اما طبق آخرین گزارش های آنلاین از سازمان ها و وب سایت های مختلف خودروسازی ، به نظر می رسد فروش مجدداً در حال افزایش است ، که ممکن است فقط خبر خوبی برای این بخش باشد.

رنو برای دهه ها همیشه یکی از بازیگران اصلی تولید خودرو در اروپا بوده است و اگرچه این شرکت خانه ای در فرانسه دارد ، اما خبرهای خوبی مبنی بر اینکه این شرکت قصد دارد اسپانیا را پس از آلمان به دومین خودروساز بزرگ اروپا تبدیل کند ، وجود دارد.

در حال حاضر رنو وسایل نقلیه را به تنهایی تولید می کند پالنسیا و کارخانه ها در والادولید در شمال غربی اسپانیا و کارخانه دیگر آن در سویل و جایگاه خوبی در بازار خودرو اسپانیا دارد ، اما با توجه به گزارش ها هزینه های تولید در اسپانیا نسبت به فرانسه کمتر است ، رنو قصد دارد فعالیت های خود را در چند سال آینده در اسپانیا افزایش دهد. ، به دنبال کاهش هزینه ها و بهبود سود پس از گزارش خسارت 8 میلیارد یورویی در سال 2020 است.

در یک رویداد اخیر در کارخانه پالنسیا ، با حضور پادشاه فیلیپه اسپانیا و نخست وزیر پدرو سانچز ، رئیس اجرایی رنو ، لوکا دو میو در مورد برنامه های این شرکت برای تولید سه مدل جدید صحبت کرد و گفت: “خانه دوم رنو”.

اگرچه وی جزئیات دقیقی در مورد برنامه های سرمایه گذاری رنو در این پروژه جدید ارائه نکرد ، اما دی میو اظهار داشت که تخمین می زند در طی سه یا چهار سال آینده حدود 12 میلیارد یورو برای اقتصاد اسپانیا تولید شود.

اگرچه این خبر خارق العاده برای اسپانیا است ، اما در فرانسه مورد استقبال اتحادیه های فرانسوی قرار نمی گیرد ، زیرا آنها پس از فروش رنو یکی از کارخانه های فرانسه خود با واکنشی که در میان کارگران ایجاد شده است مقابله می کنند و ظاهراً نیز در حال انجام مراحل پیمانکاری برای برخی در یک گیاه دیگر کار می کنند

آقای دی میو توضیح داد که از سال 2024 ، کارخانه والادولید برای تولید دو مدل جدید اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد ، در حالی که کارخانه سویل در اندلس دو نوع جعبه دنده جدید ، در سال های 2022 و 2024 تولید می کند.

در بیانیه ای ، سخنگوی CFDT ، فرانک دوت گفت: “این اعلامیه همزمان با ورود داچیا بهار گروه رنو است که در چین ساخته خواهد شد و ظهور توئینگو برقی ساخته شده در اسلوونی.”

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *