روسیه با تحقیر بایدن مورد حمایت ترامپ ، تلاش در انتخابات 2020 را انجام می دهد

[ad_1]

روسیه تلاش کرده است تا انتخابات سال 2020 را تغییر دهد
روسیه با “تحقیر” بایدن و “حمایت” از ترامپ سعی در تغییر انتخابات در سال 2020 داشته است. تصویر: Pixabay

گزارش جدیدی نشان داده است که روسیه با “تحقیر” بایدن و “حمایت” از ترامپ تلاش کرده است تا انتخابات سال 2020 را تغییر دهد.

در گزارشی که اخیراً کاهش یافته است ، اطلاعات روسیه کاهش یافته است که روسیه تلاش کرده است تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ، رأی دهندگان آمریکایی را به سمت دونالد ترامپ و دور از جو بایدن سوق دهد.

کمپین ضد اطلاعات روسیه در سال 2020 با هدف “بدنام کردن رئیس جمهور بود [Joe] کاندیداتوری بایدن و حمایت حزب دموکرات از رئیس جمهور سابق [Donald] در این گزارش آمده است: “ترامپ اعتماد عمومی به روند انتخابات را تضعیف می کند و اختلافات سیاسی-اجتماعی در ایالات متحده را تشدید می کند.”

مقامات اطلاعاتی آمریكا كه گزارش مربوط به دفتر مدیر اطلاعات ملی (ODNI) را تهیه كرده اند ، هیچ مدرکی مبنی بر تلاش مخالفان خارجی از جمله روسیه در جهت جعل زیرساخت های انتخابات آمریكا پیدا نکردند.

در این گزارش آمده است: “بر خلاف سال 2016 ، ما شاهد تلاش مستمر سایبری روسیه برای دستیابی به زیرساخت های انتخاباتی نبوده ایم.”

محققان دریافتند “هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه هیچ یک از شرکت کنندگان خارجی سعی در تغییر جنبه فنی روند رأی گیری ایالات متحده در سال 2020 ، از جمله ثبت نام رای دهندگان ، رأی دادن ، رتبه بندی یا گزارش نتایج” ندارد ، در آن مشخص نشده است.

در این گزارش همچنین تلاش های ایران و چین برای دخالت در انتخابات شرح داده شده است.

“ما معتقدیم که ایران یک کارزار چندجانبه نفوذ پنهانی را با هدف تضعیف احتمال انتخاب مجدد رئیس جمهور سابق ترامپ انجام داده است – البته بدون تشویق مستقیم رقبای خود – تضعیف اعتماد عمومی به روند انتخابات و نهادهای ایالات متحده ، و ایجاد اختلافات و تشدید تنش های عمومی در ایالات متحده “، می گوید.

وی افزود: “ما معتقدیم كه چین هیچ تلاشی برای مداخله نکرده و تلاش هایی برای تغییر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریكا در نظر گرفته است ، اما انجام نداده است.”

آریل هاینز ، مدیر اطلاعات ملی گفت: “نفوذ مخرب خارجی چالشی پایدار است که کشور ما با آن روبرو است.” “این تلاش های مخالفان آمریکایی به دنبال تشدید اختلافات و تضعیف اعتماد به نهادهای دموکراتیک ما است. پرداختن به این چالش نیاز به یک رویکرد جامع دولت مبتنی بر درک صحیح از مشکلی دارد که جامعه اطلاعاتی از طریق ارزیابی هایی از این دست می خواهد ارائه دهد. “


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری اختصاص دادید متشکریم. روسیه سعی کرد با “تحقیر بایدن و حمایت از” ترامپ “انتخابات در سال 2020 را تغییر دهد. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *