ریشی ساناک ، با توجه به اینکه وظیفه کمتری در مصرف الکل میخانه دارد


ریشی ساناک ، با توجه به اینکه وظیفه کمتری در مصرف الکل میخانه دارد
Rishi Sunak ، با توجه به وظیفه پایین تر در مورد مشروبات الکلی تصویر: wikimedia

RISHI SUNAK در بودجه های ماه مارس وظیفه کمتری برای مشروبات الکلی در نظر گرفته است

نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون روز چهارشنبه (24 فوریه) فاش کرد که ریشی سوناک ، صدراعظم در حال بررسی کاهش میزان الکل در مشروبات الکلی در میخانه حتی به میزان کمتری از سوپرمارکت ها است ، ناامیدانه برای کاهش فشار بر صنعت خفقان صنعت هتل.

قانون گذاران توری از صدراعظم خواسته اند تا در بودجه 3 مارس خود ، که “توسط یک نوشیدنی الکلی ارزان قیمت کاهش می یابد” ، به جمع کنندگان مالیات کمک کند و خود نخست وزیر گفت که دولت “با دقت” گزینه های آنها را بررسی می کند.

گیلس واتلینگ ، وزیر توری ، در مورد نخست وزیر سال کرد که پس از Brexit ، می توان وظیفه مصرف الکل را کاهش داد.

نخست وزیر پاسخ داد: “او در حال ساخت یک پایان نامه بسیار خوب است ، که من مطمئن هستم که با علاقه زیادی در کشور شنیده خواهد شد.

“فقط چنین بازرسی وجود دارد که پس از مشورت با صاحبان کارخانه های آبجوسازی و آبجوسازی و دیگران انجام می شود و من می دانم که رئیس دانشگاه یافته ها را با دقت بررسی می کند.”

آقای ساناک در آستانه بودجه مورد انتظار ماه مارس تحت فشار فزاینده ای قرار دارد. کنفدراسیون صنایع انگلیس (CBI) پیش از این از رئیس وزیر خواسته است تا مهلت محافظت از میلیون ها شغل و مشاغل را مطابق با محدودیت های فعلی مسدودسازی ملی تمدید کند. وی همچنین از وزارت دارایی خواست تا برنامه های تعطیلات تجاری را برای کمک به کسانی که نمی توانند تجارت کنند گسترش دهد. در حال حاضر ، طرح کمک هزینه انگلیس ، که 80 درصد حقوق را پوشش می دهد ، باید تا پایان ماه آوریل ادامه یابد.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار ، “ریشی ساناک با توجه به وظیفه الکل پایین تر” اختصاص دادید ، متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *