زندانی زندان طهار مرده پیدا شد و هم اتاقی هایش مجروح شدند

[ad_1]

زندانی مرده درگیر چندین پرونده جنایی است.

زندانی مرده درگیر چندین پرونده جنایی است.

پلیس گفت که تحقیقات برای تعیین ترتیب دقیق وقایع ادامه دارد.

  • PTI دهلی نو
  • اخرین بروزرسانی:15 اوت 2021 ، 15:22 IST
  • ما را دنبال کنید:

به گفته مقامات ، یک زندانی 29 ساله در زندان طهر در سلول خود کشته شده است و دو هم سلولی وی صبح چهارشنبه زخمی و زخمی شده اند. زندانی مرده آنکیت گوجار در چندین پرونده جنایی مشارکت داشته است. آنها گفتند که زندانیان مجروح ، گورجیت سینگ ، 22 ساله و برادرش گورپریت ، 22 ساله ، به بیمارستان دین دیال آپادایای اینجا منتقل شدند.

به گفته پلیس ، تحقیقات برای تعیین ترتیب دقیق وقایع ادامه دارد. سنديپ گوئل ، مدير كل زندانهاي دهلي ، گفت گوجار در سلول خود در زندان مركزي 3 طهار مرده پيدا شده است.

وی گفت که وی در پرونده های متعددی از جمله قتل و سرقت دست داشته است. مقامات زندان گوجار می گویند که وی چندین بار در زندان بوده است. او بیش از یک سال در زندان بود.

یک افسر ارشد پلیس گفت: “ما حدود ساعت 9.15 صبح در مورد مرگ زندانی آنکیت گوجار ، ساکن روستای هلا در باگپات در اوتار پرادش ، که در پرونده قتل 2019 ثبت شده در ایستگاه پلیس ساکت دستگیر شد ، تماس گرفتیم. به وی قبلاً در 18 مورد پیدا شده بود. او گفت: “هنگامی که تیم پلیس به محل رسید ، گوجار مرده پیدا شد و دو هم سلولی وی زخمی شدند. زندانیان زخمی به بیمارستان دین دیال آپادیه منتقل شدند.” براساس گزارش تحقیقات و گزارش مرگ گوجار اقدامات انجام خواهد شد. “پلیس گفت که زندانی مجروح گورپریت ، ساکن داکشین پوری در سال 2018 در یک پرونده قتل همراه برادرش گورجیت دستگیر شد.

گورپریت در پنج پرونده جنایی و برادرش در سه پرونده مشارکت داشته است.

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار کرونا را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *