زوج های متاهل در سن 70 سالگی در اثر کوید در طی چند روز از یکدیگر می میرند


زوج های متاهل در سن 70 سالگی در اثر کوید در طی چند روز از یکدیگر می میرند
اعتبار: باربارا اسمیت

زوج های متاهل در سن 70 سالگی در اثر کوید در طی چند روز از یکدیگر می میرند.

91 ساله مارگارت و درک فرث ، از پارتینگتون ، منچستر بزرگ ، از کودکی شیرین بوده اند و از 14 سالگی با هم بوده اند ، قبل از اینکه هر دو جان خود را از دست بدهند – درک در 31 ژانویه درگذشت – مارگارت سه روز بعد درگذشت .

مارگارت در بیمارستان ویتنشاوه بستری شد اما بعد از اینکه با یک مشکل دیگر بهداشتی روبرو شد قبل از نتیجه گیری با کوید به بیمارستان ترافورد منتقل شد. درک ، که همچنین با کوید قرارداد بست ، به دلیل یک مشکل سلامتی دیگر در وایتشو پذیرفته شد ، اما بعداً به ترافورد نقل مکان کرد تا با همسرش باشد ، طبق اخبار شب در منچستر، پزشکان ترسیدند که او فرصت کمی برای زندگی دارد.

دختر داغدار ، باربارا اسمیت ، 50 ساله ، به کارکنان “شگفت انگیز” NHS ، که همچنین اجازه ملاقات سایر اعضای خانواده قبل از مرگ پدر و مادرش را داده ، ادای احترام کرد.

در 17 مه سال 2020 ، مارگارت و درک فرث 70 سال ازدواج باورنکردنی را با هم جشن گرفتند و امیدوار بودند که این مراسم را در کنار خانواده و دوستانشان جشن بگیرند ، اما متأسفانه به دلیل قفل شکست خورده است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “زوج های متاهل 70 ساله در اثر کوید طی چند روز از یکدیگر می میرند” متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *