سوفی راندل ستاره Peaky Blinders اولین بارداری را اعلام کرد

[ad_1]

سوفی راندل ستاره Peaky Blinders اولین بارداری را اعلام کرد
اعتبار: اینستاگرام

سوفی راندل ستاره Peaky Blinders اولین بارداری را اعلام کرد.

سوفی راندال ، بازیگر سریال PEAKY BLINDERS ، بازیگر نقش آدا شلبی در سریال پرطرفدار بی بی سی ، اعلام کرد که با نامزدش مت استوکوی در انتظار فرزند اول خود است.

این جوان 32 ساله به اینستاگرام رفت تا در پستی با عنوان زیرنویس: “یک دوست جدید در جاده. ورود به اینجا با گل نرگس و روزهای آفتابی بهار.

“اوه ، بلند ، نان کوچک من.”

رندال همچنین در نقش آن واکر در درام های BBC One و HBO جنتلمن جک و در نقش ویکی باد در مجموعه تلویزیونی BBC بازی کرد. محافظ شخصی.

این خبر پس از آن اعلام شد که سوفی ، که در سریال درام ITV The Bletchley Circle و Labia در سریال تلویزیونی انگلیسی / آمریکایی Episodes ، نقش شکن لوسی را نیز ایفا می کند ، پس از امضای قرارداد با Covid-19 ، در ماه دسامبر در بیمارستان بستری شد.

در یکی دیگر از پست های اینستاگرامی ، رندال با تشریح تشخیص Covid به هواداران خبر داد: “سلام از تخت بیمار من.

“بنابراین ، برای کریسمس امسال ، من یک مسابقه آبدار از Covid-19 داشتم.

“من همچنین از تمام استفراغ های سختی که در بیمارستان انجام دادم ، چشمی کاملاً خون آلود دارم. من نمی توانم چیزی را بچشم من برای رقابت با پسری یتیم از دیکنزیان سرفه می کنم. “

خوشبختانه ، با این حال ، او ظاهراً بر ویروس غلبه کرده و توانسته است بارداری خود را از مردم دور نگه دارد ، زیرا آنها تعجب می کنند که او چه زمانی با نامزد خود مت استوکوی گره خواهد زد. این زوج بیش از شش سال است که با هم هستند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “ستاره Peaky Blinders Sophie Rundle اولین بارداری را اعلام می کند” متشکرم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *