فال امروز ، 28 آگوست 2021: پیش بینی های نجومی روزانه را برای سرطان ، شیر ، شمشیر ، ترازو ، عقرب و دیگر علائم زودیاک مشاهده کنید

[ad_1]

روز شنبه ، 28 آگوست ، جهان میل ما به امنیت را تشویق می کند و ما را آماده می کند تا برای این موارد کار کنیم. ادغام نیازهای دوستی با تمایل به استقلال کار آسانی نیست. دوقلوها در زمینه کوانتومی با امکانات نامعلوم زندگی می کنند. کمان باید روی چرخه تولد ، مرگ و تولد مجدد تمرکز کند ، در آخرین مرحله از چیزی. Aquarius بر عاشقانه های غیر استاندارد تمرکز می کند ، یک ماجراجویی منحصر به فرد. برج حمل به آنچه از شما خواسته می شود توجه می کند. برج ثور به زندگی بله می گوید و در ادامه راه همه چیز دیگر را دریابید.

برج حمل: (21 مارس – 19 آوریل)

برج حمل به تعادل بین لذت و بهره وری دست می یابد

شما بر ایجاد تعادل بین لذت و بهره وری متمرکز شده اید. در این فرآیند با بازتعریف محیط کار خود ، پیشرفت می کنید. جهان این امکان را برای شما فراهم می آورد که بتوانید با تمام موارد فوق به جلو حرکت کنید. به حروف الفبای A ، L و E تکیه کنید تا اوضاع را برعکس کنید زیرا مریخ بر نشانه شما حکمفرماست. اجازه دهید اعداد 8 و 1 به نفع شما عمل کند.

برج ثور: (20 آوریل – 20 مه)

برج ثور باید روی پروژه های خلاق تمرکز کند

شما می خواهید با کنار گذاشتن از موقعیت های روانی ، سادگی را پرورش دهید. بهشت به شما این امکان را می دهد که انرژی کافی را به پروژه های خلاق اختصاص دهید ، در حالی که جرقه ای را در زندگی جنسی خود ایجاد می کنید. اجازه دهید اعداد 2 و 7 به جذابیت شما بیفزایند. ناهید بر نشانه شما فرمانروایی می کند ، بنابراین حروف B ، V و U و سفید شما را راهنمایی می کنند.

جوزا: (21 مه – 20 ژوئن)

دوقلوها باید تنهایی روح بخش را در اولویت قرار دهند

از موقعیت های مالیاتی اجتماعی اجتناب کنید ، زیرا ستارگان شما را تشویق می کنند که خویشتندار باشید و اولویت را به تنهایی روح انگیز بدهید. شما مجبور هستید که انرژی خود را به پروژه های محلی اختصاص دهید که نیاز به تلاش و تلاش دارد. همانطور که عطارد سیاره شما را اداره می کند ، اعداد 3 و 6 به شما کمک می کند. رنگ زرد رنگ و حروف K ، C ، G شما را راهنمایی می کند.

سرطان: (21 ژوئن – 22 ژوئیه)

خرچنگ ها تشویق می شوند تا دوباره به جامعه بپیوندند

شما تشویق می شوید که دوباره به جامعه بپیوندید. باز کردن برای شما آسان است ، اما سعی کنید به خودتان فشار بیاورید و به دنبال ارتباطات جدید باشید. پیوند انرژی بخش ، سفرهای محلی را تشویق می کند. نپتون به شما کمک می کند در دنیای رویا گم شوید. همانطور که ماه بر نشانه شما حکمرانی می کند ، رنگ سفید شیری به نفع شماست. حروف 4 ، D ، H و شماره 4 برای شما خوش شانسی می آورد.

شیر: (23 ژوئیه – 23 آگوست)

نشان دادن مهارت ها برای لئو آسان تر خواهد بود

شما می خواهید در مورد موقعیت خود در طرح بزرگتر مسائل فکر کنید. همسویی عملی شما را تشویق می کند تا انرژی خود را برای ارتقاء شهرت خود اختصاص دهید ، زیرا اکنون در بالای دید هستید. اکنون با کمی تلاش مهارت های خود را به راحتی نشان دهید. رنگ طلایی برای شما خوشبختی به ارمغان می آورد زیرا خورشید بر نشانه شما حکمفرماست. حروف M ، T و شماره 5 به شما کمک می کند.

باکره: (23 آگوست – 22 سپتامبر)

روز عاشقانه برای باکره

شما باید انرژی اضافی را به یک کانال مولد هدایت کنید. جنبه سیاره ای دستیابی به هر آنچه را که بر آن تمرکز می کنید برای شما آسان تر می کند ، زیرا استقامت کافی را ارائه می دهد. بعداً انتظار داشته باشید که روابط عاشقانه و حساسیت در عرصه مشارکت افزایش یابد. برای شانس به رنگ سبز روی آورید ، زیرا عطارد بر نشانه شما حکمرانی می کند. حروف P ، T و N و اعداد 3 و 8 به شما در تلاش های شما کمک می کند.

ترازو: (23 سپتامبر – 22 اکتبر)

رنگ های روشن می توانند به نفع ترازو عمل کنند

شما در مرحله ای از تولد دوباره کار می کنید که نیاز به احترام به تشنگی رهایی دارد. بر این روند تأکید کنید زیرا ستاره ها توجه شما را به مسائل حل نشده معطوف می کنند. انتقال انرژی از طریق فعالیت بدنی آسان تر خواهد بود. اجازه دهید رنگ های روشن و اعداد 2 و 7 شما را راهنمایی کنند. همانطور که زهره بر نشانه شما حکم می کند ، الفبای R و T برای شما مناسب ترین است.

عقرب: (23 اکتبر – 21 نوامبر)

برای عقرب ، این روز مناسب برای ماجراجویی است

شما در مشارکت خود به داستانهای جاری توجه می کنید. انرژی عاطفی شما بر مهمترین “یک به یک” متمرکز است زیرا عدم تعادل در دادن و گرفتن را روشن می کند. یک روز ایده آل برای ماجراجویی با دوستان یا شریک زندگی. همانطور که مریخ بر نشانه شما حکمرانی می کند ، اجازه دهید حروف N و Y بر شخصیت شما تأکید کنند. شماره های 1 و 8 و رنگ های روشن به شما کمک می کند.

کمان: (22 نوامبر – 21 دسامبر)

شماره های 9 و 12 باید برای کمان خوش شانس باشند

شما متمرکز بر آنچه در حرفه شما اتفاق می افتد هستید. با تنظیم دقیق این داستان به شما کمک می شود زیرا ستاره ها از شما می خواهند که مهارت خود را گسترش دهید و استقامت آن را فراهم کنید. دوباره به حالت تمرین متصل شوید زیرا یک کانال سازنده ایجاد می کند. بگذارید شانس با رنگ زرد در کنار شما باشد ، زیرا نشانه شما توسط مشتری اداره می شود. حروف B ، D ، P ، D و شماره های 9 و 12 باید برای شما خوش شانسی به ارمغان بیاورد.

Capricorn: (22 دسامبر – 19 ژانویه)

برج قلبی با نگرش “من می توانم” هدایت می شود

شما مجبور هستید زمان خوبی را پیدا کنید ، زیرا ستارگان شما را تشویق می کنند تا اولویت را به فعالیتهایی بدهید که به شما کمک می کند حس شگفتی کودک را بازگردانید. جنبه سیاره ای فعلی این روز را با انرژی و توانایی انجام کارهایی که هنگام جستجوی ماجراجویی یا سفر مفید خواهد بود ، فراهم می کند. رنگ های عمیق ذهن شما را روشن می کند زیرا زحل بر سیاره شما فرمانروایی می کند. حروف K ، J و اعداد 10 ، 11 برای شما موفق هستند.

دلو: (20 ژانویه – 18 فوریه)

دلوها باید امروز از سطح پایینی برخوردار باشند

شما برای بهبود فضای زندگی خود و حفظ سطح پایین که از بهبودی پشتیبانی می کند ، خلق و خوی دارید. ما شما را تشویق می کنیم که دستان خود را مشغول کنید ، بنابراین خود را وقف بازسازی چیزی در عرصه خانه یا محیط خانه کنید. اعداد 10 و 11 و حروف G ، S برای شما خوش شانس خواهند بود. زحل سیاره شما را اداره می کند ، بنابراین رنگ های عمیق شما را راهنمایی می کند.

حوت: (19 فوریه – 20 مارس)

ماهی ها به دنبال چشم انداز جدیدی خواهند بود

شما امروز در حال حرکت هستید زیرا ستارگان شما را در جهت جستجوی چشم انداز جدید به سمت محیط محلی خود سوق می دهند. یک روز ایده آل برای تمرکز انرژی بر کار با شریک زندگی. به طور گسترده ای توصیه می شود که با چالش ها کنار بیایید. مشتری علامت شما را کنترل می کند ، بنابراین رنگ زرد برای شما خوش شانسی می آورد. حروف D ، C ، J و T و شماره های 9 و 12 از شما پشتیبانی می کنند.

آخرین اخبار ، آخرین اخبار و اخبار افغانستان را اینجا بخوانید

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *