مأموریت نجات تجارت شش روزه تجارت جهانی Megaship Suez Canal 100f

[ad_1]

مگاشیپ که کانال سوئز را مسدود کرده است پس از شش روز مأموریت نجات 100 فوت حرکت می کند
یک مگا اسپی که کانال سوئز را مسدود کرده است پس از شش روز مأموریت نجات 100 فوت در حال حرکت است. تصویر: Pixabay

کانال مسدود کننده مگاشیپ در سوئز پس از یک ماموریت نجات شش روزه فقط 100 فوت در حال حرکت است – و این تجارت جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد.

یک مگا کشتی که در کانال سوئز گرفتار شده است ، تأثیر جدی در تجارت جهانی دارد ، زیرا کالاهای موجود قادر به تأمین مقصد نیستند.

کشتی غول پیکر کانتینری پس از ناکام ماندن در تلاش برای بازیابی آن ، شنبه 27 مارس ، هنوز در کانال سوئز در مصر مانده است. با این حال ، مسئولان کانال گفتند که پیشرفتی حاصل شده است و در روز یکشنبه نیز جمع شدن طناب کشی های بیشتری انجام می شود.

عبدالفتاح السیسی ، رئیس جمهور مصر ، دستور آماده سازی برای سبک شدن محموله کشتی گرفتار را صادر کرده است.

این شامل انتقال برخی از کانتینرها به کشتی دیگر یا به کانال کانال است. کارشناسان پیش از این به بی بی سی گفته بودند که چنین عملیاتی شامل معرفی تجهیزات تخصصی از جمله جرثقیل است که باید بیش از 60 متر (200 فوت) امتداد داشته باشد و ممکن است هفته ها طول بکشد.

امروز ، یکشنبه ، 28 مارس ، قایق های بیشتری برای بحران آماده شدند. دو طناب کشی اضافی روز یکشنبه به دلیل بحران تجارت جهانی ناشی از یک کشتی کانتینر دار بزرگ که گیر کرده بود ، برای کانال سوئز آماده شد

کانال سوئز یکی از شلوغ ترین مسیرهای تجاری در جهان است و Ever Give – بخشی از ناوگان Evergreen – از روز سه شنبه 23 مارس به آن قاچاق شده است. بیش از 300 کشتی در هر دو طرف محاصره شده اند و برخی از کشتی ها باید به آفریقا هدایت شوند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “Megaship مسدود کننده کانال سوئز 100 فوت پس از یک ماموریت نجات شش روزه حرکت می کند” متشکریم. برای اطلاعات بیشتر روزانه در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *