ملکه و خانواده سلطنتی از خبر تولد مگان “خوشحال شدند”


ملکه و خانواده سلطنتی
ملکه و خانواده سلطنتی از خبر تولد مگان “خوشحال شدند”. تصویر: توییتر

ملکه و خانواده سلطنتی می گویند از خبر تولد مگان “خوشحال” هستند
به دنبال اخبار امروز در مورد تولد دومین فرزند پرنس هری و مگان مارکل ، کاخ باکینگهام گزارش می دهد که بیانیه ای صادر کرده و گفته است که ملکه ، پرنس چارلز و پرنس ویلیام پس از گردهمایی اعضای مسن خانواده سلطنتی برای ارسال بهترین آرزوها برای دختر تازه متولد شده این زوج – از لیلیبت دیانا مونتبتن-ویندزور ، از خبر “خوشحال” هستند. به Dailystar.co.uk.

سخنگوی کاخ باکینگهام گفت: ملکه ، شاهزاده ولز و دوشس کورن وال و دوک و دوشس کمبریج از خبر تولد دختر دوک و دوشس ساسکس مطلع و خرسند شده اند.

پس از انتشار این خبر ، عده ای گمانه زنی کردند که چرا این پیام بسیار متفاوت از زمانی است که کودک آرچی به دنیا آمد دو سال پیش ، وقتی خبر رسمی اعلام شد: “ملکه و خانواده سلطنتی از خبر خوشحال هستند … “و ساعاتی پس از اعلام تولد ، هنوز هیچ خبری از کاخ باکینگهام نبود ،

در بیانیه امروز ساسکس به طور قابل توجهی متفاوت خوانده شده است: “پرنس هری و مگان ، دوک و دوشس ساسکس با خوشحالی فراوان ، بدون ذکر پادشاه یا خانواده سلطنتی ، از دخترانشان” لیلی “” لیلی “دایانا مونتباتن-ویندزور استقبال کردند.

دوشس ساسکس صبح جمعه دختری در سانتا باربارا به دنیا آورد و تولد اعلام شد: “لیلی جمعه ، 4 ژوئن ، ساعت 11:40 صبح ، تحت مراقبت قابل اعتماد پزشکان و کارمندان در بیمارستان کلبه سانتا باربارا به دنیا آمد. در سانتا باربارا ، کالیفرنیا. او 3.5 کیلوگرم وزن داشت. مادر و کودک هر دو سالم و سالم هستند و در خانه قرار می گیرند.

“لیلی به نام مادربزرگش ، اعلیحضرت ملکه ، که نام خانوادگی وی لیلیبت است ، نامگذاری شده است. نام میانی او ، دیانا ، به افتخار مادربزرگ فقید محبوبش ، پرنسس ولز ، انتخاب شد. این دومین فرزند این زوج است که یک پسر دو ساله نیز دارد به نام آرچی هریسون مونت باتن-ویندزور. دوک و دوشس از شما بخاطر آرزوها و دعاهای گرم شما متشکرند زیرا آنها از این اوقات خاص در خانواده لذت می برند.

___________________________________________________________

اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *