مکانی جدید برای خرده فروشی و صرف غذا برای شهردار پلازا در مالاگا

[ad_1]

منطقه خرده فروشی و غذاخوری جدید برای شهردار پلازا در مالاگا
فضای خرده فروشی و اتاق ناهار خوری جدید برای تصویر Plaza شهردار مالاگا: شهردار میدان

با ادامه تجارت ، منطقه خرده فروشی و غذاخوری جدیدی برای Plaza Mayor در مالاگا وجود دارد

شهردار نمادین Plaza مالاگا در هفته جاری با افزایش مجوز ساخت و ساز از شش مکان خرده فروشی جدید که برای خرده فروشی و مهمان نوازی مناسب باشد ، بخش دیگری از مدیریت شهری به شهرت رسید. گسترش مداوم مقامات را وادار به سرمایه گذاری 2،378،489 یورویی در این پروژه اخیر کرده است ، پروژه ای که در کنار مرکز سرگرمی و در جلوی چینی واقع خواهد شد. مناقصه نیاز به کار دارد که با شش ماه تصویب آغاز شود و هجده ماه به عنوان مهلت پایان کار داده می شود.

به گزارش روزنامه اسپانیایی ، تحولات جدید پیشنهادی Partenon Gestion Inmobiliaria در زمینی به مساحت 21500 مترمربع واقع شده است که بیشتر بلوک ها کمتر از 400 متر مربع است و باعث می شود آنها برای رستوران ها مناسب تر باشند. مالاگا. فضای ششم 2000 متر بزرگ است و به احتمال زیاد به یک شرکت تجاری تبدیل خواهد شد.

کار باید در دو مرحله جداگانه انجام شود. مرحله اول که تقریباً 767،389 یورو هزینه خواهد داشت ، بلوک های چهار و پنج را که برای برون سپاری رستوران ها در نظر گرفته شده اند ، مراقبت می کند. یک منطقه پارکینگ جدید برای سرویس دهی به تمام بلوک ها ساخته خواهد شد. مرحله دوم این پروژه علاوه بر فضای پارکینگ بیشتر و باغی با چشمه و زمین بازی به چهار بلوک باقیمانده نیز خواهد پرداخت. گزارش شده است که هزینه این مرحله دوم 1.6 میلیون یورو خواهد بود.

ماه گذشته ، شهر مالاگا چراغ سبز خود را به مرحله دوم گسترش مرکز خرید Plaza Mayor نشان داد که شامل 105 میلیون یورو سرمایه گذاری و ایجاد بیش از 500 شغل مستقیم است.

این توافق نامه شامل اصلاح برخی از بخشهای PGOU ، و همچنین ایجاد یک پارک تفریحی و سرگرمی بزرگ با مساحت 53،725 متر مربع در کنار منطقه سن جولیان ، در منطقه چوریانا، جایی که خیابان های کلارا شومان و ریمسکی کورساکوف به هم می رسند ، همچنین بهسازی و تعریض جاده گوادالمار بین بخش زمین گلف و دوربرگردان در ورودی این منطقه

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *