نروژ ایر از اخراج نیروها در پایگاه های اسپانیا خبر داد


نروژ ایر از اخراج نیروها در پایگاه های اسپانیا خبر داد
نروژ ایر از اخراج نیروها در پایگاه های اسپانیا خبر داد

نروژ ایر از اخراج نیروها در پایگاه های اسپانیا خبر داد.

شاتل هوایی نروژ امروز دوشنبه 3 مه به کارگران اعلام کرد که قصد دارد طی روزهای آینده روشی را برای اخراج جمعی 1191 کارگر از پایگاه های خود در اسپانیا آغاز کند که 85٪ نیروی کار این کشور را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

همانطور که توسط ادغام USO گزارش شده و توسط این شرکت تأیید شده است ، این شرکت هواپیمایی که به دلیل تأثیر همه گیر شدن در یک بحران عمیق فرو رفته است ، قصد دارد پروازهای طولانی مدت از بارسلونا را به حالت تعلیق درآورد و قصد دارد “کاهش وحشیانه” کوتاه عملیات تعمیر و نگهداری ، با بسته شدن سه پایگاه از پنج پایگاه آن.

طبق بیانیه USO ، در ارتباط با عملیات میان برد ، نروژی قصد خود را برای ایجاد پایگاه های “در نظم” بارسلونا ، گران کاناریا و تنریف اعلام کرده است.

این شرکت گفت که پایگاههای عملیاتی مالاگا و آلیکانته را حفظ خواهد کرد ، اگرچه امسال از هر یک هواپیما بهره برداری می شود.

در بیانیه ای ، این شرکت گفت که اخراج کارگران “نتیجه توقف عملیات شرکت از راه دور و کاهش عملیات آن در مسافت کوتاه است.” این یک روند تجدید ساختار است که نروژ در هر یک از بازارهای شرکت در حال حاضر فعالیت کرده است: کشورهای اسکاندیناوی ، انگلستان ، ایالات متحده ، ایتالیا و فرانسه. “

نروژی تخمین می زند که “برای تابستان 2022 و طبق سناریوی شش هواپیمای مستقر در اسپانیا (سه هواپیما در آلیکانته و دیگری در مالاگا) ، به خدمه در 215 نفر پرسنل ، از جمله خلبانان و خدمه کابین نیاز خواهد داشت” .

اگرچه او این احتمال را نمی دهد كه “تعداد نهایی افرادی كه در تمام وقت مشغول به كار هستند ممكن است بیشتر باشد – بسته به آنچه كه با اتحادیه ها توافق می شود ، از نظر انواع قراردادها و كاهش ساعات كار ، از دیگر عناصر.

Ryanair هشدار داده است که وضعیت بحرانی پیش روی این شرکت هواپیمایی می تواند منجر به توقف بیشتر شرکت های هواپیمایی اتحادیه اروپا در سال جاری شود. این شرکت هواپیمایی ارزان قیمت با بیان اینکه “همه گیری Covid منجر به تعطیلی شرکت های هواپیمایی مانند Flybe ، Germanwings ، Level Europe و خطوط هوایی مونته نگرو شده است ، گفت:” Eurocontrol پیش بینی ورشکستگی بیشتر در سال 2021 را دارد. “

این امر مستقیماً به نروژ اشاره داشت و به همه یادآوری می كرد كه این شركت هواپیمایی قبل از ورشكستگی چندین شركت خود درخواست جلسه طلبكاران را كرده بود.

منبع: 24

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *